Yardım Redmi note 10 pro ısınma sorunu

Karabulut.1453

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi 9 se
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global rom miui 12.5
Telefon Modeli
Redmi note 10 pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Selamlar... Beyler şu miui 12.5 guncellemesinden sonra , uzun süreliğine kamera kullanımında ( WhatsApp görüntülü konuşma vb. ) Kamera kısmı çok fazla ısınıyor ve "Cihaz fazla ısınıyor" hatası alıyorum. Bu sorunu nasil çözebiliriz ???

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Selamlar... Beyler şu miui 12.5 guncellemesinden sonra , uzun süreliğine kamera kullanımında ( WhatsApp görüntülü konuşma vb. ) Kamera kısmı çok fazla ısınıyor ve "Cihaz fazla ısınıyor" hatası alıyorum. Bu sorunu nasil çözebiliriz ???
Tahmini olarak update sorunu hocam kesin çözümü hatayı miuinin Kendi vereceği Bir ara güncelleme olabilir.
Temiz kurulum (formatta) Bir nebze belki çözüm olabilir sorunun kesin nedenleri belli olmadığı için en alternatif yöntem genelde formattan geçiyor

Oyla:

Volkn_03

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Volkan
Cihazım
Redmi note 10 p
Konular
1
Bende de aynı cihaz var ve sorun yok dostum yazılım ile alakalı olabilir sıfırlamayı deneyebilirsin veya gelecek güncellemeyi bekleyebilirsin

Oyla:

bilisimkirtasiye

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bilişim
Cihazım
Redmi Note 9pro
Konular
2
Dün gece bu sorunu yaşadım. Note 9 pro vardı bende hiç böyle bişeye denk gelmedim hemde hiç! rusya 13.04 gibi bişeyler yüklüydü bende turkiye 12.5.6 romuna düşürdüm. Yazımsal ise neysee derim ama nedense hiç yazımsal hissetmiyorum. Telefonu herr cebime koyduğumda nedense bir ısı hissediyorum. Ve stabill cihaazı yorrmayan varssa bir sürüüm önerin inddirip kurucaam

Oyla:
Üst Alt