Yardım Redmi note 10 pro imei sorunu

yuriboyka3447

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Note 7
Konular
2
Şuan redmi note 10 pro modelinde imei atılabilme durumu nedir? Kimisi atılabiliyor kimisi atılamıyor diyor. Atabilen kimse var mı sayfada?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
yuriboyka3447, Su an atılmıyor,linkten son durumları takip edebilirsiniz...

Şu konunuzdaki yorumları dikkate alın...

Drkirpi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
5
Hocam atılıyor da atılmamış hali daha iyi cihazın.Atilinca bazı donanımları çalışmıyor ilk başta sensörler direkt gidiyor zaten.

ragist

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ismet
Cihazım
POCO F2 PRO 256
Meslek
Backend Developer
Konular
2
Hocam atılıyor da atılmamış hali daha iyi cihazın.Atilinca bazı donanımları çalışmıyor ilk başta sensörler direkt gidiyor zaten.
Birkaç aya daha iyi bir yönetem çıkar mi sizce? Bi de internette düzgün detay talimatli bir anlatim bulamadık. 3 ay civarı süresi kaldı bekleyip sonra mı yapalım dersiniz yoksa 100 liraya da yapıyorlarmış diye duydum

Drkirpi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
5
Birkaç aya daha iyi bir yönetem çıkar mi sizce? Bi de internette düzgün detay talimatli bir anlatim bulamadık. 3 ay civarı süresi kaldı bekleyip sonra mı yapalım dersiniz yoksa 100 liraya da yapıyorlarmış diye duydum
Vallahi hocam ben bu işi çok bilen değilim sadece gelişmelerini takip ediyorum ama anladığım çıkabilir çünkü şuan Note 10 pronun eng romu çıkmadı Mı 11 Lite'in eng romundaki modem dosyasını kullanarak IMEI atılıyor.Bu durumda note 10 pronun eng romu çıkarsa olabilir.

Not:Şuan yapılan kayıtlar herhangi bir güncelleme sonrası gidiyor ve işlemin her guncellemede tekrarlanması gerekiyor.Cok uğraştırıcı bir durum.Yanlislikla yada dikkatsizlik sonrası mağduriyet yaşayabilirsiniz.

Not2:Şuan yapılan kayıtlar RSA kilidinin kırılmasıyla değil bypass işlemiyle yapılıyor.Yani modem dosyasındaki açıklık buna izin veriyor.Xiaomi bu açığı kapatabilir her an.

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
Hocam rsa kilidi kırılması diye bir şey söz konusu değil ki zaten. şu zamana kadar hiç bir xiaomi versiyonunda da rsa koruması kırılmadı. android 11 versiyonunda tüm alanlar kriptolu şekilde, bizim yazdığımız alan ise kriptosuz, haliyle redmi note 5 de olsa miui12 güncellemesini alınca aynı sorun onlarda da olacak.
İmei değiştirme konusuna gelince, şu an attırmadan devam edilmesi daha sağlıklı. benim gibi ilk günden kurcalayıp telefonu çalışmaz hale getirdiyseniz tabi ki attırın ama öteki türlü telefon kulağımda açılıyor, biriyle konuşurken ötekini çeviriyor vs. pek tadı yok. imei atıldı ama kenarda duruyor hala telefon :)

zkn1982

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
özkan
Cihazım
mi8 se
Konular
0
Hocam rsa kilidi kırılması diye bir şey söz konusu değil ki zaten. şu zamana kadar hiç bir xiaomi versiyonunda da rsa koruması kırılmadı. android 11 versiyonunda tüm alanlar kriptolu şekilde, bizim yazdığımız alan ise kriptosuz, haliyle redmi note 5 de olsa miui12 güncellemesini alınca aynı sorun onlarda da olacak.
İmei değiştirme konusuna gelince, şu an attırmadan devam edilmesi daha sağlıklı. benim gibi ilk günden kurcalayıp telefonu çalışmaz hale getirdiyseniz tabi ki attırın ama öteki türlü telefon kulağımda açılıyor, biriyle konuşurken ötekini çeviriyor vs. pek tadı yok. imei atıldı ama kenarda duruyor hala telefon :)
hocam selam redmi note 10 pronun sensör wifi sorunu çözüldü diye bi arkadaşa kayıt yaptırdım .O da sıkıntısız çözüldü dedi kayıt yaptı ama ne göreyim dediginiz gibi telefon kulakta tak sensör açıyor .Sonra cihazı elimden çıkardım yine aynı cihazdan aldım başka bi yazılımcı arkadaş aynı cihazı alma dedi yine aldım acaba bu sorunlar düzeltilmişmidr acaba

MehmetSeyhmus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
RN9P
Konular
0
Merhaba bende aynı cihazı kullanıyorum dediğiniz işlemde oldu fakat anlattığımız gibi bir sorunla karşılaşmadım

Üst Alt