Soru redmi note 10 pro imei kaydı nasıl yapılır?

Sadhan85

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sadullah
Cihazım
Mi 5
Konular
15
arkadaşlar dün redmi 10 pro 8/128 aldım. almadan önce burdan ve başka internet sitelerinden direnç olayı ve ana karta müdahale edilip imei atıldığını okudum. telefoncuya sordum öyle bişey yok bu sadece pco nun bi kaç serisinde var biz xiaomiden randevu alıyoruz haftaya gelip imei ni attıcaz dedi. dedim biraz araştırdım ama öyle yazıyor dedim buradaki yazıları gösterdim yok ya yazıımla halloluyor dedi. sadece güncelleme geldiğinde güncelleme telefonu getir biz güncelleyelim ücretsiz dediler. yoksa imei silinir dedi. tamam dedim burdaki başka telefoncularada sordum onlarda aynısını dedi. yazıımla oluyor ana karta müdahale yok redmi note 10 proda diye anlamdım yani. bunu işlem tam olarak şuan nasıl yapılıyor birisi aydınlatabilir mi?

garajack

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
redmi note 9s
Konular
6
YouTube da videosu var (çok kolay) sende yapabilirsin.

Oyla:

brk_41

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Salih
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
9
Konunuz bu.
Sizin cihaza direçle de veya yazılımla da imei atılıyor. Dirençle imei atmaya gerek yok. Yazılım la imei atılırsa her güncelleme sonrası modem dosyası flashlamanız gerekiyor, imeiler silinmiyor. Sadece modem dosyasını telefonu pc den fastboot moda alıp yüklüyorsunuz 5 dakikalık iş.
Modem dosyalarını da bu forum da Can Yılmaz arkadaşımız düzenliyor.
Kullandığınız yazılıma göre hangi modem dosyasını yüklemeniz gerektiği yukarida paylaştığım konuda var. Olmadı o konuya yazın yardımcı olurlar.

Oyla:

bir kullanıcı

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şerif
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
4
direnç dediğin imei yi telefona gömmek yani kalıcı yapmak. yazılımsal olarak e devlet üzerinden imei atarsan, geçici olarak kalır yani sıfırlarsan yada güncelleme yaparsan gidebilir. o an için de imei yedekleme geliyor. imei yedekleme işlemini internet üzerinden inceleyebilirsin

Oyla:

Sadhan85

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sadullah
Cihazım
Mi 5
Konular
15
çok açıklayıcı oldu teşekkürler.

Oyla:

brk_41

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Salih
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
9
direnç dediğin imei yi telefona gömmek yani kalıcı yapmak. yazılımsal olarak e devlet üzerinden imei atarsan, geçici olarak kalır yani sıfırlarsan yada güncelleme yaparsan gidebilir. o an için de imei yedekleme geliyor. imei yedekleme işlemini internet üzerinden inceleyebilirsin
Yazılımla E-devlet ten imei atmak mı böyle bir şey yok.
Ayrıca yazılımla imei atılınca durduk yere imei silinmez, hangi durumlar da imei silinir dikkatli öğrenip bilgi veriniz. Yarım eksik veya hatalı bilgi Bilgi değildir.
Bu sitede telefonlara hangi yöntemle imei atıldığı ve imeinin hangi işlemde silinebileceği yazıyor.
Buyrun

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-01-08-19-59-57-523_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-01-08-19-59-57-523_com.android.chrome.jpg
    311,4 KB · Görüntüleme: 30
Son düzenleme:
Oyla:

bir kullanıcı

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şerif
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
4
Yazılımla E-devlet ten imei atmak mı böyle bir şey yok.
Ayrıca yazılımla imei atılınca durduk yere imei silinmez, hangi durumlar da imei silinir dikkatli öğrenip bilgi veriniz. Yarım eksik veya hatalı bilgi Bilgi değildir.
Bu sitede telefonlara hangi yöntemle imei atıldığı ve imeinin hangi işlemde silinebileceği yazıyor.
Buyrun
özür dilerim. imei atmak derken kaydetmek anlamında söyledim

Oyla:

arizali14

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
rıza
Cihazım
10pro
Konular
0
dirençli hazır işlemi yapılmış da satılıyor dirençsiz de yazılımla güncelleme gelirse pcden bi dosya atılarak sorun çözülüyor

Oyla:
Üst Alt