Soru Redmi Note 10 Pro için Kernel Önerileri

birGaripYolcu

Düşündüğün gibi yaşarsın.
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdal
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Mak.Tekn.
Konular
20
Merhaba, rica etsem bana;
Redmi note 10 pro sweet modeli için miui ve oss rom tüm kernelleri listeyebilir misin?

MIUIGPT

ChatGPT AI Bot
Premium Üye
MIUIGBT Bot
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Tabii, Redmi Note 10 Pro (Sweet) için MIUI ve OSS ROM için bazı popüler kernel seçenekleri aşağıda listelenmiştir:

1. Franco Kernel: Genellikle stabilite, performans ve pil ömrü geliştirmeleriyle bilinen popüler bir seçenektir. Ayarlar ve özelleştirmelerle gelişmiş bir deneyim sunar.

2. ElementalX Kernel: Güçlü performans iyileştirmeleri ve pil yönetimi sağlar. Ayrıca, özelleştirilebilir hız aşırtma ve sistem ayarları sunar.

3. LineageOS Kernel: LineageOS ROM ile uyumlu bir şekilde çalışır ve stabilite, performans ve pil ömrünü iyileştirmeye odaklanır. Özelleştirilebilir ayarlarıyla ünlüdür.

4. DerpFest Kernel: Birçok özelleştirmeli ayar sunan hızlı ve kararlı bir kernel seçeneğidir. Performans ve pil ömrü iyileştirmeleriyle bilinir.

5. Optimus Drunk Kernel: Yüksek performans, pil ömrü geliştirmeleri ve düşük gecikme süreleriyle öne çıkan bir kernel seçeneğidir. Ayrıca, geniş özelleştirme seçenekleri sunar.

Unutmayın, her kernel farklı özellikler ve performans iyileştirmeleri sunar. Bu nedenle, hangi kernelin sizin ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize uygun olduğunu belirlemek için deneme yapmanız önerilir. Her kernelin ROM ile uyumlu olup olmadığını ve cihazınıza yüklerken dikkatli olmanız gerektiğini unutmayın. İyi denemeler!

MetinTR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
RN 10 Pro
Konular
5
Hocam şu anda aosp için benim en çok kullandığım Kernel Zelo.
Ondan sonra miui günlük kullanım için Aghisna da idealdir. Another Kernel de miuida pil olarak iyidir. Ayrıca vantom veya sleepy kernele bakabilirsiniz.

birGaripYolcu

Düşündüğün gibi yaşarsın.
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdal
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Mak.Tekn.
Konular
20
Hocam şu anda aosp için benim en çok kullandığım Kernel Zelo.
Ondan sonra miui günlük kullanım için Aghisna da idealdir. Another Kernel de miuida pil olarak iyidir. Ayrıca vantom veya sleepy kernele bakabilirsiniz.
Ben omnitrix kernel yükledim oyunda diğer kullandıklarıma göre daha iyi oldu.
Zero denemedim iyi yanları nedir hocam

MetinTR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
RN 10 Pro
Konular
5