Soru Redmi Note 10 Pro Global Sürüm Kayıt

zkn1982

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
özkan
Cihazım
mi8 se
Konular
0
Sensör sadece ekranın kapanması ile ilgiliyse çok büyük sorun olacağını sanmıyorum kendi adıma. Onun dışında parmak izi ve kamera tehlikeli
şöyle söyliyim sensör sorunu ile ilgili en büyük etken konuşma yaparken ekran kendi kendine açılıyor ve kapanmıyor taki power tuşuna basmadan buda ekran açık kaldıgı sürece cihazın ısınması ve yanaga zarar vermesi artı cihazda ısınınca işlemciyi zorlaması bu sıkıntılı bi durum ama kullanıcı sizsiniz tabiki siz bilirsiniz ama ben baya sıkıldım durumdan ve sogudum cihazdan

Freesby

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
10
şöyle söyliyim sensör sorunu ile ilgili en büyük etken konuşma yaparken ekran kendi kendine açılıyor ve kapanmıyor taki power tuşuna basmadan buda ekran açık kaldıgı sürece cihazın ısınması ve yanaga zarar vermesi artı cihazda ısınınca işlemciyi zorlaması bu sıkıntılı bi durum ama kullanıcı sizsiniz tabiki siz bilirsiniz ama ben baya sıkıldım durumdan ve sogudum cihazdan
Bende iPhone vardı, ekran pat kapanmasın diye ekran açık tutma süresini en uzun olacak şekilde ayarlıyordum. O nedenle alışkınım, zaten telefonda uzun süreli konuşmayı sevmediğim için sorun yok. Benim tek arzum mi 13 ve daha üstü güncellemeleri kolay yapabilmek. :D

zkn1982

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
özkan
Cihazım
mi8 se
Konular
0
Bende iPhone vardı, ekran pat kapanmasın diye ekran açık tutma süresini en uzun olacak şekilde ayarlıyordum. O nedenle alışkınım, zaten telefonda uzun süreli konuşmayı sevmediğim için sorun yok. Benim tek arzum mi 13 ve daha üstü güncellemeleri kolay yapabilmek. :D
kayıt durumu miu13 te sıkıntılı

yukselg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
Redmi note 10 p
Konular
0
Arkadaşlar aranizda cihaza imei attıran var mi? Hint sürümünde sorunlar oluyormuş herhalde gördüğüm kadarıyla bunda herhangi bir sorun oluyor mu kayıt sonrası . teşekkürler
Redmi note 10 pro india Global sürümdeyim. eski telefonumun imei atılı hiç bir sorun yok.

zkn1982

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
özkan
Cihazım
mi8 se
Konular
0
Sizin cihazınız global mi yoksa hint mi? arka kapağında CE simgesi var mı?
global .ce simge var .zaten yurtdışından kapalı kutu getirdim şöyle söyliyim 4 yazılımcı denedi ama sonuç hüsran ya kamera morlandı onu sürüm düşürdük düzeldi ama sensör hepsinde sorun oldu .Normalde cihazda sorun yok sensör sorunsuz açıp kapıyor fakat repair olunca modem dosyaları hepsinin sorunlu son bi arkadaşla denedik eng modem dedi sorunyok dedi oda yazılımdan 2-3 saat sonra sensör evet kapıyor ama yanakta 2 dk sonra kendi kendine açıyor ve power tuşa basmadan kapamıyor bende orj haline döndürdüm şuan cihazı fakat ne kadar satıcı ve yazılımcı ile konuşşam sorunsuz hallediyoruz diyor sonrasında bu şekilde olacak başka olmaz diyip geçiştirdi yani şuan sorunsuz modem bulamadım ustam

Üst Alt