Çözüldü Redmi Note 10 Pro Global Sürekli Yeniden Başlatma Sorunu

echooz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ekrem
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Öğrenci
Konular
6
Merhaba,

Sabah işe geldiğimde cihazı yeniden başlatmam gerekti ve başlattığımda sonsuz döndüye girdi hiç durmadan kendini sürekli olarak yeniden başlatıyor. Mi logosu geliyor ve sonra tekrar yeniden başlatıyor.

Ses kısma + power tuşu ile recovery moda giriyorum, reboot sisteme geliyorum ama power tuşu o anda iş yapmıyor. Cihaz hemen tekrar yeniden başlatıyor ve döngü devam ediyor.

İş yerindeyim ve bu sorunu acil çözmem lazım. İzleyebileceğim bir yol var mıdır?

Mesai bitimine kadar dışarı çıkamam cihazın böyle devam etmesi bir problem yatarır mı yani sürekli açılıp kapanması. Kendim çözemeyeceksem bir servise götürene kadar böyle döngünün devam etmesi.

Merhaba, bi 80-90 kere tekrar ettikten sonra cihaz açıldı. Bu sorunun tekrarlanmaması için neden kaynakladığını ve hatayı gidermek istiyorum.
Resmi rom, cihaza herhangi bir işlem yapmadım bu zamana kadar.

--------------------------------

Merhaba, anladığım kadarıyla yazılımsal herhangi bir problem yok. Power tuşu takılı kalmış, cihaz yeniden açıldığında çok çok hassaslaştığını farkettim. Click sesi gelmeden yani tuşa basmak için yeterli kuvvet uygulamadan sadece dokunmaya bile etkileşime geçtiğini gördüm. Buna yordum.

Son düzenleme:

ozan1903

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ozan
Cihazım
Redmi Note 9pro
Meslek
Aşçı
Konular
29
aynı sorunu bende yaşıyorum 2 saattir baştan başlıyor ne twrpye gırıyor ne fasboota hiçbir işlem yapamıyorum ne yapmam lazım tam twrp acılcak gibi oluyor hemen reset atıyor durduk yere oldu. çözümü nedir.

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
aynı sorunu bende yaşıyorum 2 saattir baştan başlıyor ne twrpye gırıyor ne fasboota hiçbir işlem yapamıyorum ne yapmam lazım tam twrp acılcak gibi oluyor hemen reset atıyor durduk yere oldu. çözümü nedir.
Açma kapama tuşu sağlam mı?
Fastboot menüsü açılıyor mu?

teyubesk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Redmi Note10Pro
Meslek
Tekniker
Konular
6
iki adet redmi note 10 pro var elimde, bir tanesi ayda bir kez bunu yapıyor. Telefonda görünürde bir sorun yok gibi, whatsapdan mesaj yazıp masanın üzerine koydum telefonu ve reboot döngüsüne girdi. Sarjı tamamen bitene kadar kapanıp açılmaya devam ediyor. Şarj komple bitince duruyor, şarja takıp açıyorum ve normal açılıyor

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
iki adet redmi note 10 pro var elimde, bir tanesi ayda bir kez bunu yapıyor. Telefonda görünürde bir sorun yok gibi, whatsapdan mesaj yazıp masanın üzerine koydum telefonu ve reboot döngüsüne girdi. Sarjı tamamen bitene kadar kapanıp açılmaya devam ediyor. Şarj komple bitince duruyor, şarja takıp açıyorum ve normal açılıyor
IMEI işlemi gördü mü

teyubesk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Redmi Note10Pro
Meslek
Tekniker
Konular
6
IMEI işlemi gördü mü
evet iki cihazda yurt dışı ve ikisinede imei işlemini kendim yaptım, son bir yıldır başladı bu sorun öncesinde yoktu. İşin tuhaf yanı iki cihazda donanım ve yazılım olarak birebir aynı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ben sorunu şöyle çözüyorum. şarj bitene kadar kapanıp açılmaya devam ediyor, şarj komple bitince tamamen kapanıp öyle kalıyor, sonrasında telefonu şarja takıp yarım saat kadar bekleyip güç tuşu ile kendim çalıştırıyorum ve normal şekilde açılıyor. bir dahaki döngüye girene kadar hiçbir sorun yaşamıyorum

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
evet iki cihazda yurt dışı ve ikisinede imei işlemini kendim yaptım, son bir yıldır başladı bu sorun öncesinde yoktu. İşin tuhaf yanı iki cihazda donanım ve yazılım olarak birebir aynı

ben sorunu şöyle çözüyorum. şarj bitene kadar kapanıp açılmaya devam ediyor, şarj komple bitince tamamen kapanıp öyle kalıyor, sonrasında telefonu şarja takıp yarım saat kadar bekleyip güç tuşu ile kendim çalıştırıyorum ve normal şekilde açılıyor. bir dahaki döngüye girene kadar hiçbir sorun yaşamıyorum
Direnç değişimini de mi siz yaptınız

MetinTR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
RN 10 Pro
Konular
5

Ben de bir dönem aynı şekilde yaşadım bu sorunu ancak farkettim ki güç tuşum içeride takılı kalıyormuş. Bu durum olduğunda güç tuşuna sağlam bir şekilde bastırıp açmayı deneyin cihazı.

Üst Alt