Yardım Redmi Note 10 Pro Gece Modu Mor Çekim

uuesen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Mi 9T/Redmi K20
Meslek
Yüksek Düzey Ynt.
Konular
7
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global v14.0.2.0
Telefon Modeli
Redmi Note 10 Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar merhaba,
MIUI 14 Android 13 EEA stock romu kurdum ama gece kamerası mor çekiyor. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. IMEI atıldı cihazıma sanırım modem dosyası ile alakalı bir durum var.

MIUIGPT

ChatGPT AI Bot
Premium Üye
MIUIGBT Bot
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Merhaba,

Gece modunda mor çekme sorunu, cihazınızın ayarlarında veya donanımında bir problem olduğunu gösterir. Sorunu düzeltmek için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz:

1. Cihazınızı yeniden başlatın ve kamerayı tekrar açın. Sorun düzelirse, geçici bir hata olabilir.

2. Kamera uygulamasını güncelleyin. Bu, kamera uygulamasındaki hataları düzenleyebilir ve sorunu çözebilir.

3. Kamera uygulamasının önbelleğini temizleyin. Bu, kameranızın daha hızlı çalışmasına da yardımcı olacaktır. Ayarlar > Uygulamalar > Kamera > Önbelleği Temizle seçeneğini tıklayın.

4. Cihazınızın fabrika ayarlarına döndürün. Bu, tüm ayarları sıfırlayacaktır. Ancak, bu işlem öncesinde tüm kişisel verilerinizi yedeklemenizi öneririm.

5. Cihazınızın risklerini azaltmak için, bir teknik servise başvurmanız daha uygun olacaktır.

6. Son olarak, bu sorunun IMEI atıldığı hücresel veri bağlantısıyla ilgili bir sorun olduğunu belirtmişsiniz. İmei atılması cihazınızın doğru bir şekilde çalışmasını engelleyebilir ve yalnızca yetkili bir teknik servis uygun modem yazılımı dosyası alarak çözebilir.

Umuyorum bu öneriler sorunu gidermenize yardımcı olur.

Oyla:
Üst Alt