Yardım Redmi Note 10 Pro EU Sweet romları Sweetin cihaza TWRP yöntemiyle nasıl yüklenir?

okkesilikci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ökkeş
Cihazım
Rd Note 12 Pro
Konular
8
Merhaba EU Romlar sweet cihazlar için önce fastboot mod şeklinde paylaşılıyordu ve yüklenebiliyordu ama artık rom zip şeklinde dağıtılıyor mesela son dağıtım xiaomi.eu_multi_HMNote10Pro_V13.0.12.0.SKFMIXM_v13-12.zip şeklinde ve TWRP üzerinden hata veriyor bu ROM'u sweetin cihazıma nasıl yükleyebilirim

ŞimdidenTeşekkürler

mospirerda

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mospirerda
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Merhaba EU Romlar sweet cihazlar için önce fastboot mod şeklinde paylaşılıyordu ve yüklenebiliyordu ama artık rom zip şeklinde dağıtılıyor mesela son dağıtım xiaomi.eu_multi_HMNote10Pro_V13.0.12.0.SKFMIXM_v13-12.zip şeklinde ve TWRP üzerinden hata veriyor bu ROM'u sweetin cihazıma nasıl yükleyebilirim

ŞimdidenTeşekkürler
yöntemi sır gibi saklıyorlar bugün eu romun eski sürümünü paylaşan leventdmc arkadaşa sordum cevap vermedi umarım birisi söyler ben yeni sürümleri editleyip yükleyip romu paylaşırım söylerse

ramazanks637

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ramazan
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
0

ŞimdidenTeşekkürler
Merhabalar iyi günler hocam kullanmış olduğum redmi note 10 pro telefonuma google pixel rom yükledim yükleme bittikten sonra google plar servis hatası aldım onun kaydını falan yatım sonra camerasını kontrol edeyim derken çok basit bir kamera ile karşılaştım google camera indirdim ama sürekli durdu hatası verdiği için pişman oldum ve tekrar orjinal rom yüklemeye karar verdim ama hiç bir şekilde başaramadım. Bu konuda yadım alabilir miyim ? telefonum yurt dışı telefonu imei yeni atılmıştı.

okkesilikci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ökkeş
Cihazım
Rd Note 12 Pro
Konular
8
Merhabalar iyi günler hocam kullanmış olduğum redmi note 10 pro telefonuma google pixel rom yükledim yükleme bittikten sonra google plar servis hatası aldım onun kaydını falan yatım sonra camerasını kontrol edeyim derken çok basit bir kamera ile karşılaştım google camera indirdim ama sürekli durdu hatası verdiği için pişman oldum ve tekrar orjinal rom yüklemeye karar verdim ama hiç bir şekilde başaramadım. Bu konuda yadım alabilir miyim ? telefonum yurt dışı telefonu imei yeni atılmıştı.Imei
Imei repair olduysa uygun modem yüklemeniz gerekli ROM kurduktan sonra
alttaki konudaki anlatımda bahsi geçiyor doğru uygularsanız açılacaktır

Üst Alt