MIUI 13 Redmi note 10 pro donma sorunu

big_bone

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kerim
Cihazım
Redmi 7
Konular
15
Yaklaşık 1-2 hafta önce android 12 tabanlı miui 13 ü indirdim 5 6 gündür oyun oynarken YouTube da video izlerken vs ekran donup kalıyor. Cihaz ısınmıyor bile. Anca güç tuşuna 8 saniye basıp yeniden başlatınca düzeliyor. Bu sorunu yaşayan ve çözen varmı? Yardımcı olursanız çok sevinirim...

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Yaklaşık 1-2 hafta önce android 12 tabanlı miui 13 ü indirdim 5 6 gündür oyun oynarken YouTube da video izlerken vs ekran donup kalıyor. Cihaz ısınmıyor bile. Anca güç tuşuna 8 saniye basıp yeniden başlatınca düzeliyor. Bu sorunu yaşayan ve çözen varmı? Yardımcı olursanız çok sevinirim...
MIUI 13 sorunlu henüz stabil değil değişik sorunların olması normal update ile fixleme gelmedikçe çözüm bulmak imkansız gibi bir şey

big_bone

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kerim
Cihazım
Redmi 7
Konular
15
MIUI 13 sorunlu henüz stabil değil değişik sorunların olması normal update ile fixleme gelmedikçe çözüm bulmak imkansız gibi bir şey
Bu gün fark ettim kamerada video kısmında 4k ya aldığım zaman kamera başlatılamadı hatası veriyor. Kamerayı uygulamalardan verilerin isildimmtelefonu yeniden başlattım düzeldi. Donma problemi bu gün pubg de tekrsr oldu ama 5 6 saniye sonra düzelti tekrar. Pil performansıda gittikçe iyileşiyor gibi 1 gün gidiyordu şu an 1.5 2 günü çıkartıcak gibi duruyor

NUCAR44

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NUMAN UÇAR
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Hemşir(e)
Konular
18
Eğer rom, TR romu ise v13.0.3.0 güncelleyin. Donmayı halletmişler son sürümde.

big_bone

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kerim
Cihazım
Redmi 7
Konular
15
Eğer rom, TR romu ise v13.0.3.0 güncelleyin. Donmayı halletmişler son sürümde.
Hocam tekrar güncelledim yine aynı az önce YouTubeda video izlerken önce wifiyi kesti bildirim panelini açıp kapattım yine dondu

NUCAR44

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NUMAN UÇAR
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Hemşir(e)
Konular
18
Stabilite sorunu var. Tam bi yaprak ekibi bu xiaomi ciler hocam. Eski tadı kalmadı. Donma ara ara bende yine baş göstermeye başladı. Nereden başlasam sövmeye bilmiyorum.

big_bone

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kerim
Cihazım
Redmi 7
Konular
15
Stabilite sorunu var. Tam bi yaprak ekibi bu xiaomi ciler hocam. Eski tadı kalmadı. Donma ara ara bende yine baş göstermeye başladı. Nereden başlasam sövmeye bilmiyorum.
Çok saçma ya. Benim bildiğim güncelleme geliyosa iyileştirme olur bu tip sorunlar açığa çıkmaz. Diyecek bişi yok bu konu hakkında clap~~

Leoo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samet
Cihazım
Note10pro
Konular
3
Donma sorunu kamera sorunu var ayrıca telefon uykuda bildirim. Gelmiyor Samsung yolu görünüyor

M2101K6G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhatkoluman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Merhat
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
1
Merhaba bende note 10 pro var. Daha cihazı alalı 1 hafta oldu ama nadirde olsa kasma yapıyor. Çok sinir bozucu. Ne yapabilirim bunun hakkında???

big_bone

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kerim
Cihazım
Redmi 7
Konular
15
Merhaba bende note 10 pro var. Daha cihazı alalı 1 hafta oldu ama nadirde olsa kasma yapıyor. Çok sinir bozucu. Ne yapabilirim bunun hakkında???
Yapılacak bişi yok gibi görünüyor. Ben bu güb Beyoğlu'ndaki servise gideceğim bakalım sonuç ne olcak.

Üst Alt