Çözüldü Redmi note 10 pro bildirim isigi

mehmettrs63

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
redmi note 8
Konular
6
Selamin aleykum beyler bilindigi uzere redmi note 10 proda bildirim isigi yok bildirim geldiginde anlik olarak sag ve solda efek olarak geliyor kafama takilan soru kamerayi acinca sol ustte yesil isik yaniyor onu bildirim isigi olarak ayarlama sansimiz varmi veya kamra etrafina bildirim isigi koyma şansimiz varmi

Berra Şevval Korkut

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Berra Şevval
Cihazım
Rn10 pro
Konular
22
İçine girdiginizde evet reklam cikiyor.
Uyugulamalari hangisinde yanmasini istiyorsaniz ayarlayin, isik suresini her zaman yapin. Üzerinde şöyle bir uyari var tek tek büyltün sekmelere gerekli ayarlati yapin. Ben uygulamayida gizledim arkada orjinal bir sekilde sanki kendi özelligimiş gibi çalişiyor.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yapilan ayarlarin gecerli olmadi icin telefon yeniden başlatmak gerekiyor.

Oyla:

ertany80

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Osm
Cihazım
Note 6 pro 4\64
Konular
0
İçerisinde ayari var. Ayarlayip yeniden başlatmak gerekiyor. Ben mesaj okunana kadar acik yaptim, gayet memnunum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Birde uygulamayi kitlemelisiniz, temizleme yaptiginizda kapanmasin.
pil durumu nasıl, deep sleep sorunu filan yapıyor mu?

Oyla:

espiyano

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Redmi Note 10 G
Konular
28
Stabil değil.Ayrica para vermek istemeyenler icin crackli.surumlerin hicbiri calismiyor.Para verip lisansli alanlar daha sonradan format vs veyahur telefondan uygulamayi kaldirip kurunca yeniden odeme istiyormus omur boyu olayi hikaye dye cok yorum var.Lite surum ve reklamli surum berbat vede ksitli ayarlar.Ayrica kafasina gore takiliyor otomatik baslatma ve uygulamayi kitlememe ragmen kendini mesaj aninda baslatmiyor uyuyor program.Programin menusunde bir acayip biton ayar var ama cok duzensiz paint terk brinin elinden ckmis gbi.Bunun yerine aodnotify daha derli toplu sade.Onu ucretli alip deniycem.Bu arada apple dynamic island ozelligi apple telefonlarda ekran yanigi olusturmus haberi vardi Bu programda benzer sknti yapabilir ilerde skntı.

Oyla:
Üst Alt