Yardım Redmi Note 10 Pro Aşırı Isınma & Batarya Değişimi

TR-Ilker

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İlker
Cihazım
Mi8
Konular
21
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Stok Rom
Telefon Modeli
Redmi Note 10 Pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhaba,

Redmi Note 10 pro kullanıyorum. Kuryelik yapıyorum. Tüm gün GPS mobil veri NFC vs. açık oluyor. Gün içerisinde sıcaklıklarında etkisiyle telefon aşırı sıcaklık uyarısı verip tüm uygulamaları, GPS'i ve mobil veriyi kapatıyor. Şarjı su gibi gidiyor ve yavaş şarj oluyor. İnternette özellikle ısınma sebebinin bataryadan olabileceğini okudum. Bunun bataryasını değiştirsem ısınma ve şarjın çok gitme problemi kalkar mı? Daha önce batarya değiştiren veya bilgisi olan fikir verebilir mi?

Stok rom. Root vb. atılmadı. Sistemde yüklü gelen uygulamaların çoğunu bu forumdaki programlarla sildim. Neredeyse tüm uygulamaları arka planda çalışmasını durdurdum.

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
Hocam sonradan alacağınız çoğu bataryanın ömrü maksimum 1 yıl sonrasında üzmeye başlar. Orijinalden vazgeçtikten sonra senede bir kez değiştirmek gerek.
iPhone için aldığım Bixy gibi bir marka batarya 2 yıl sorunsuz gitmişti hocam. Sonra cihazı satmıştım akıbeti ne oldu bilmiyorum :)
Çıkma batarya satan var mıdır acaba :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Deji al geç bende degişcem 1 günü çikarmiyor artik telefon
Deji hiç güven vermiyor hocam

Oyla:

VHOLDY

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Efe
Cihazım
Xiaomi
Konular
5
iPhone için aldığım Bixy gibi bir marka batarya 2 yıl sorunsuz gitmişti hocam. Sonra cihazı satmıştım akıbeti ne oldu bilmiyorum :)
Çıkma batarya satan var mıdır acaba :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Deji hiç güven vermiyor hocam
Orjinal bataryaya geçim diyorum piyasada yok mecbur ya cihazi saticam ya da deji veya rova alıcam çare yok

Oyla:
Üst Alt