Soru Redmi Note 10 pro arka kamera değişimi

• Konbuyu başlatan cemece
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 2
  • Görüntüleme 440

cemece

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cem
Cihazım
Redmi Note 10
Konular
7
Merhaba arkadaşlar. Telefonumu düşürdüğüm için arka üstteki normal açılı olan kamera odak yapmıyor flu çekim yapıyor buradaki tamirciler kasap gibi olduğundan kendim değiştirmek istiyorum. Fakat arka kamerayı yedek parça olarak bir türlü bulamadım. Lens yazdım kamera yazdım bir türlü benim kamerayı bulamıyorum.orijinal kamerayı nereden temin edebilirim ne diye aratmalıyım. Ayrıca şayet değiştirdim diyelim herhangi bir yazılımsal adaptasyon vs gibi harici bir işlem yapmam gerekir mi

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
Kamera camında kırılma, çatlama vb oldu mu hocam? Bunlar varsa kamera odak sorunu yaşıyor olabilir.

cemece

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cem
Cihazım
Redmi Note 10
Konular
7
Kamera camında kırılma, çatlama vb oldu mu hocam? Bunlar varsa kamera odak sorunu yaşıyor olabilir.
Evet hocam aslında sadece dış cam kırıldı sandım götürüp değiştirdim. Telefoncu da gelişi güzel yaptı. Camı takmadan önce bir bak di mi. Camı taktık flu. Dedi ki altta pislik kalmıştır. Tekrar kırarak çıkartmak zorunda kaldık. Kendi karşılayacaktı. Ama baktık ki kamerada sıkıntı var. Numaramı aldı arayıp fiyat veririm diye 3 gün oldu ses seda yok. Zaten çok langır lungur iş yapıyorlar. Kırılmaz camı falan çizdi. Artık güvenmiyorum. Kendim yapacağım. Çok zor bir şey değil gibi görünüyor. Bu arada n11'de gördüm 450l lira. Ama alternatif yok hiç. bi tek kişi satıyor. Güvenebileceğim bir satıcı var mı bildiğiniz telefonla teyitleşerek almak istiyorum. Bir de 450 lira çok pahalı 300 bandında olsa düşünmeden alacağım.

Üst Alt