Soru Redmi note 10 pro almayı düşünüyorum +/- nelerdir?

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
151
Merhaba forum üyeleri.Elimde 8 pro 8/128 cihaz varda rn10 pro 8/128 global cihaza geçmeyi düşünüyorum kullanıcılar ve bildikleriniz +/- leri nelerdir cihazın bu konudaki yardımcı olur musunuz
Cihaz yurt dışı olucak.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Cihaz çok iyi 6/128 modelini kullanıyorum. En önemli Artısı Amoled Ekran olması benim için. Performansı da çok iyi Cod Mobile Full Grafikte bile Takılma vs yok ama ısınıyor cihaz onu baştan söyleyeyim. Mediatek kadar ısınırmı Hayır tabiki :) Kamera sık kullanan birisi değilim Ama Fiyatına göre çok iyi. 120 hz ekran çok keyif veriyor Kullanırken hiç 60hz e düşürmek istemiyorum. Bataryasıda Oyunlu oyunsuz 1 günü rahat çıkartır. Ek olarak Stereo hoparlör+Dolby Atmos ile gelecektir Miui 12.5 a güncelleyince. Custom Miui romları çok az. Ama Aosp Bol Bol var. Yakınlık sensörü sıkıntılı biraz ama aşmanın yolları var Miui arama uygulamasında yok oluyor Bende şahsen şu an yok ama Garantili alan Kullanıcılar rom değiştiremediği için Sorunu çözemiyorlar çoğu Şimdiden hayırlı olsun

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
151
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam ısınma ne şiddetle mesela ben oyun hayatta oynamam telefonda bu etkileceğini düşünmüyorum doğru mudur?
Ekran amoled evet ama yanık olmasından şüphem olusuyor amoled ekranda.

mehmetsokmen00

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
mi8
Konular
0
Hocam ısınma ne şiddetle mesela ben oyun hayatta oynamam telefonda bu etkileceğini düşünmüyorum doğru mudur?
bende oyun oynamıyorum şu ana kadar ısınma problemi yaşamadım

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Oyunsuz Isınmıyor. Isındığı zamanda 40 dereceleri görüyor. Dikkatli kullanırsak yanığı önleriz Sürekli koyu modda kullanmanızı tavisye ederim. Gezinme çubuğunu aktif bir şekilde kullanıyordum bir baktım izi kalmaya başlamış beyaz çizgi olduğu için hemen kapattım Beyaz renk Amoledin baş düşmanı. Mi 9se de de gördüm aynı şeyi.

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
Sık sık rom değiştirmek gibi bir huyunuz varsa almayın sakın. MIUI tabanlı custom romlarda lag sorunu var. Aosp romlarda sorun yok.
Hafif hafif kasmalar oluyor. Fiyatına göre gözardı edilebilir.
Samsung S20 FE modelini inceledim ve bizim telefon kağnı gibi hissettirdi :D

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
151
Peki asıl soru 8 pro 8/128 den geçmeye değer mi ?
Cihazın kozmetik ve ekranı 120 hrtz olması beğeniyorum da amoled kafaam hep takılıyor.Rom konusuna gelirsek Endonezya kullanıyorum onu flashlarim yeterli benim için

mehmetsokmen00

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
mi8
Konular
0
Peki asıl soru 8 pro 8/128 den geçmeye değer mi ?
Cihazın kozmetik ve ekranı 120 hrtz olması beğeniyorum da amoled kafaam hep takılıyor.Rom konusuna gelirsek Endonezya kullanıyorum onu flashlarim yeterli benim için
ben note 8 pro kullandım ordan geçiş yaptım gayet memnunum. ilk başta sarjı çok hızlı bitiyordu global romda iken, endonezya romuna geçtim üstüne epilson kernel yapıştırdım yine sonuç aynıydı eu rom 12.5.1 e geçiş yaptım şuan şarjı gitmiyor bile 3.5 saat ekran süresinde sarjım %68 eu rom candır :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ben note 8 pro kullandım ordan geçiş yaptım gayet memnunum. ilk başta sarjı çok hızlı bitiyordu global romda iken, endonezya romuna geçtim üstüne epilson kernel yapıştırdım yine sonuç aynıydı eu rom 12.5.1 e geçiş yaptım şuan şarjı gitmiyor bile 3.5 saat ekran süresinde sarjım %68 eu rom candır :)
+ olarak eu romda epilson kerneli kurdum. global ve endonezya romda iken sarjım %100 den %25 e indiğinde 3 saat ekran süresi alıyodum şimdi %68 de 3.5 saat

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
151
Cihazın gloabli bulunmuyor ki 8/128 lik sorun yahu :)
Hint versiyonda band20 yoktu doğru mu ?

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

+ olarak eu romda epilson kerneli kurdum. global ve endonezya romda iken sarjım %100 den %25 e indiğinde 3 saat ekran süresi alıyodum şimdi %68 de 3.5 saat
Eu romda lag sorunu yok mu hocam?

Üst Alt