Yardım Redmi Note 10 Pro 5G Almalı Mıyım?

zaferozkan39

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer Özkan
Cihazım
Redmi K60 Pro
Meslek
Muhasebeci
Konular
0
Bir haftadır kullanıyorum, herhangi bir Problem yasamadim, tavsiye edilir.

M2104K10AC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emiramarick

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Poco x3 gt
Konular
31
Evet X3 GT efsane ötesi cihaz kamerada bile çok iyi incelemelerde gördüğüm kadar, tek eksi diyebileceğimiz özelliği IPS ekran olması, batarya X3 GT canavar yoksa, işlemci de gerçekten çok iyi, ha birde cihazın neredeyse hiç ısınmadığı da söyleniyor, fiyatı da gayet makul... ön kameranın çok iyi olduğunu da gördüm, kronik problemi de sensör de dahil olmadığını yorumlarda okudum, yinede alacaklar tam araştırmalı öyle almalı yani...hi~~
Dışarı çıktığınızda yaz ayından mıdır bilmem ama otobüsde bile 43 dereceye kadar çıkıyor pil tasarrufu kapaliyken, kış ayını 4 gözle bekliyorum telefonuma rom yüklemek istiyorum ama brick gibi şeylerden korkuyorum telefon alacak bütçem yok bu cihazla alakalı rom bilgilerini benle paylaşırsanız sevinirim hocam :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İsinma bi miktar vardi ben ama ayni isinma f3dede vardi ilk kurulum sonrasi baya yuklu dosya indirmistim oda gayet normal isinmamasi anormal olurdu zaten bana performans ve pil tuketimi acisindan. F3 den daha iyi geldi ekran kesinlikle daha iyi olmaliydi en azindan ips olacaksa 600 nit parlaklik vermeliydi
Hocam bu ay içerisindeki bir ekran süresini benle paylaşır mısınız ben 9 saat alıyorum genellikle dün evden çıkmadım ve pil tasarrufu açıktı böyle bir ekran süresi aldım sizde atarsanız sevinirim ona göre 12.5.4 e geçeceğim

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-08-29-11-55-23-855_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2022-08-29-11-55-23-855_com.miui.securitycenter.jpg
    259,5 KB · Görüntüleme: 4

Melankolik13

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Poco f3 - poco
Konular
1
Esim kullaniyor x3 gt yi suan onu verileriyle pek bisey oddia edemem ama genel olarak iyi yani sarji

Üst Alt