Rom Redmi Note 10 Pro 14.0.1.0 xiaomi.eu

Anket girme saçma olmuş

• Kullanılan toplam oy
    7
  • Anket kapatılmış .

Deejay_2006

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Mi4 w
Konular
8
İstediğiniz romu kurun silin başka yükleyin tüm rom yuklemelerindenh hemen ardından modem dosyasını flashlarsanız hiçbir şekilde IMEI gitmez.
Peki şuan ki romun miui 14 e güncelleme den önce twrp ile modem backup alsam güncelleme sonrası geri yuklesem olur mu yani miui 12.5 modem yedeğini miui 14 e yüklemek.

Marriedman92

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Marriedman
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
8
Peki şuan ki romun miui 14 e güncelleme den önce twrp ile modem backup alsam güncelleme sonrası geri yuklesem olur mu yani miui 12.5 modem yedeğini miui 14 e yüklemek.
Gerek yok Can hocamızın yaptığı modem dosyası mevcut ordan alıp romunuzu yüklendikten hemen sonra fastboot moduna alın .bat uzantılı dosyayı pcden çalıştırın 5 saniye bile sürmüyor ondan sonra tekrardan başlayacak güle güle kullanın :)

vhz1983

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sss
Cihazım
Redmi Note 10
Konular
1
Romu 2 gün önce PC üzerinden kurarak yükledim gayet memnunum henüz kullandığım kadarıyla bir hataya ve takılmaya rastlamadım bakalım ilerleyen zamanlarda bir olumsuzlukla karşılaşırsam tekrardan paylaşım yaparım.
Redmi note 10 pro max india tekefonunda çalışırmı

Turko31

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
10t/note 10 pro
Meslek
Emniyet mensubu
Konular
2
Birçok görüş mevcut hangisi doğru bilemedim eu rom iyi mi? Kötü mü? Endonezya miui 14 mevcut su an eu yüklemeye değer mi?

Yakupbb

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup budak
Cihazım
Xiaomi mi 9t
Konular
21
3-4 gündür eea 14.0.1 kullanıyordum eu rom çıksa da kursam diye bekliyordum. Google arama uygulaması vs. Telefonun tek bir düzende estetik olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca gerçekten ilk defa bir sürüm yükseltme güncellemesini çok beğendim, telefonu tam istediğim kıvama getirdi. Pilden aldığım verim arttı, sistem hızlandı ve daha yumuşak bir hale geldi. Hiç bir sorunla karşılaşmadım. Olan sorunlarda çözüldü.

Cihaz zaten imei işlemli, forumda yer alan modem dosyası hala sorunsuz çalışıyor, kuşkusu olan varsa belki yardımcı olmuşumdur.

Bakalım eu rom nasıl olmuş? Deneyip 2-3 güne yorumları yazarım yn~~
Hocam merhaba romu kurmayı düşünüyorum benim cihazda IMEI repairli uzun süredir rom kurmuyirum modem falan da anlamıyorum açıkçası tarif edebilme imkaniniz var mı baştan sona gerekli dosyalarla birlikte ?

Üst Alt