Rom Redmi Note 10 - Pixel Experience [ROM][11][Mojito][Sunny][OFFICIAL][AOSP]

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

• Redmi Note 10 cihazlarımız için Aosp romlar da yapılmaya başlandı. Pixel Experience, Google uygulamalarının dahil olduğu ve tüm Pixel uygulamalarını içinde barındırır (başlatıcı, duvar kağıtları, simgeler, yazı fontları, başlangıç animasyonu)
  • Taban olarak 11 baz alınmıştır, cihazın düzgün çalışması için gerekli ve kullanışlı özelliklerin yanı sıra, mümkün olan maksimum kararlılık ve güvenliği sağlanmaya çalışılmıştır.
Çalışan özellikler:

* Wifi
* RIL
* Mobil veri
* GPS
* Kamera
* El Feneri
* Kaydedici
* Bluetooth
* Parmak izi okuyucu
* Işıklar
* Ses/ Titreşim

Bilinen hatalar:

• Rapor edilmedi
Yükleme talimatları (Yayınlandığı haliyle tam çeviri yapılmıştır)
  • En son sürüm PE Aosp Recovery flashlayın Twrp-3.5.1_mojito (Redmi Note 10)
  • Factory Reset yapın (Tüm bilgilerinizi siler)
  • Flash Gerekli FW
  • Cihazda, yan yüklemeye başlamak için "Güncelleme Uygula' yı, ardından "ADB'den Uygula" yı seçin.
  • Bilgisayarınızda, Paketi Şunları Kullanarak Yükleyin: ( İPUCU: Kurulum işlemi "(~47%) adb: komutu okuyamadı: Hata yok" mesajını bildirirse endişelenmeyin, işlem başarıyla tamamlandı ve cihazı yeniden başlatabilirsiniz. )
  • Cihazı yeniden başlatın ve Pixel keyfini çıkarın

Üreticinin uyarısı:

Sakın Kernel değişmeye çalışmayın
Yanlış FW flashlamayın

Bildirmek istediğiniz hataları günlüksüz yollamayın

Güncellemesi yayınlandıkça konuya ekleme yapılacaktır.

Önemli not:

Yukarıda verdiğim yükleme talimatları, yayınlandığı sitede anlatıldığı haliyle çevrilmiştir. Cihaza sahip olmadığım için yükleme talimatlarını ve kurulum sırasında/ sonrasındaki işlemleri anlatılan sıra ve düzenle paylaştım. Lütfen bu konu ile ilgili bilgi sahibi değilseniz, bu işlemleri uygulamayın. Doğacak sorunlardan şahsımı ve forumumuzu sorumlu tutamayacağınızı hatırlatmak isterim. Sevgiler.

sin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi Note 10
Konular
15
romu deneyen var mı? custom romlarda deneyim nasıl?

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
romu deneyen var mı? custom romlarda deneyim nasıl?
YouTube da bir hintli muhteşem video hazırlamış ve pil performansını gösterdi ekran süresi 24 saatten fazla :) çok akıcı ve sade bir arayüz deneyip kendiniz test etmeniz lazım

sin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi Note 10
Konular
15
dün denedim romu. hızlı şarj çalışmıyor tam şarj 6 saat sürüyor. aod için burin koruması olmadığını da okudum. evet baya güzel rommuş facepalm~~

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
dün denedim romu. hızlı şarj çalışmıyor tam şarj 6 saat sürüyor. aod için burin koruması olmadığını da okudum. evet baya güzel rommuş facepalm~~
Romu denemeden önce Videolarını İzleseydiniz keşke. İşte Böylece kendiniz tecrübe etmiş oldunuz. Kullanımdan Kullanıma Cihazdan Cihaza Değişir Rom işleri İki aynı cihaz olsa bile aynı sonucu göstermez.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

sin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi Note 10
Konular
15
18 temmuz'da bizim cihaz için ilk romlar çıkarken ve hatalarla doluyken gömmüşüm, şimdi övmeye geldim giggle~~

android 12 sürümünü 1 haftadır kullanıyorum. hiçbir problemle karışlaşmadım. henüz plus versiyon çıkmadığı için çok fazla ekstra özelliği bulunmuyor ama ciddi bir sorununu da görmedim. akıcılık ve tepkisellik anlamında kesinlikle en iyisi. bir diğer farkettiğim şey ne kadar az ısındığı oldu. Pokemon Go oynuyorum, oyuna 60fps modu geldi, ısınmıyor dediğim dot os romla bile alev topuna çeviriyodu cihazı, pixel exprience a12'de ısınma da çok kabul edilebilir noktada kalıyor.

Gördüğüm tek eksisi multitasking sorunu. xiaomi gerçekten bunu nasıl başardı bilmiyorum ama rn6pro bile multitaskinde çok daha başarılıydı. qti memory optimization olmadan multitaskingi sağlıklı çalıştırmak mümkün değil. Redmi note 10 kullanıcıları kesinlikle bu modül olmadan bu telefonu kullanmasın.

Üst Alt