Soru Redmi note 10 iyimidir alınır mı nereden alınır mı

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Bütün cihazlar aynı değilmi peki diyelimki cihazı aldım şarja taktım ama şarj animasyonunda hızlı şarj şeyi yazmıyor ne yapmam gerekir veya neden olur olabilirmi
33w şarj olup da hızlı şarj olmayan cihaz yok hocam. Sorun yaşamazsınız. :)

Djkdjd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Utku
Cihazım
Redmi not8pro
Konular
6
Selamlar uzun kararlar sonucu redmi note 10 almaya karar verdim teknosadan almayı düşünüyoruz ama Teknosada Tezgahdaki cihazda güvenlik, temalar uygulaması yok Tezgahdaki cihazda neden yok bilen varmı redmi note 10 alınırmı Instagram Tiktok vb uygulamalar kullanacağım 4GB/64GB Modelini alacağım
Redmi not10s poco X3 pro bunlara bakmanızı öneririm poco x3pro işlemcisi çok iyi

sin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi Note 10
Konular
15
3450tl olarak görünüyor Redmi Note 10, kesinlikle bu fiyata alınmaz. 10s ya da pro'ya bakılabilir. Poco tarafında da x3 pro var.

Miui 12.5 baya batırdı, bariz telefonların potansiyelini düşünüyor. Şuan ki aklım olsa Oppo Reno 5 Lite alırdım bu paralara.

guardline

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ersi
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
8
Ben mi 6 (6/128)dan redmi note 10 (6/128) geçtim. Cihaz mi 6 ya oranla yavaş. Tek iyi yanı şarj süresi. Oda alet yeni, zamanla daha kötü olur. Kısacası ben memnun değilim. Mi 6 mın arka kapak, ön kapak birde pili değişse rahat 5 yıl daha giderdi.

OGSKY

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Lavender & 9S
Konular
8
Bende izlenimlerimi yapayım; ALMAYIN.
Yakın zamanda kullandığım cihazlardan daha kötü. iPhone 7'den bile. Note 9s (Curtana) çok daha atik bir cihaz. Amoled ekranını beğenmedim şahsen, yazılım oturana kadar zaten kanser edecektir. Ara ara FPS düşüyor normal menüde kasılmalar filan oluyor. Bence sınıfta kalmış cihaz. Ben X3 pro alacaktım ne olduysa o an 700 800 TL ucuz geldi bunu aldım ve pişmanım. Batarya olarak güzel ama bence sınıfta kaldı. Rakibi X3 NFC bile daha tercih edilir( yurtdışı fiyat skalası baz alınarak kendi edindiğim fikirdir.)

un041026

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Mi 11 t
Meslek
Asker
Konular