Soru redmi note 10 bluetooth bağlantısında ciddi sıkıntılar

trkgnc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
tarık
Cihazım
redmi note 10
Konular
2
Herkese merhaba. 1 ay önce redmi note 10 türkiye garantili cihaz aldım. 10 gündür cihazda bluetooth problemi mevcut. Senelerdir kullandıgım clio4 bluetooth baglantılı teyp li aracıma baglantıda sorunlar var. Bağlanıyor 5 dk sonra kopup hemen yine otomatik bağlanıyor. Bazen bağlıyken müzik açıyorum tak bağlantı gidiyor. Birisi arıyor bazen sorunsuz konusuyorum bazen baglantı kopuyor. Baglantı kopar kopmaz kendi yine baglanıyor. Bluetooth hoparlöre baglayayım dedim kaç defa denedim baglanmadı. En sonunda baglandı müzik açıyorum ses çıkmıyor. 10 gündür bu bluetooth meselesi çok sevdiğim telefonumdan soguttu beni. Daha önce GM den İphone a bir çok telefon kullandım böyle bişey yaşamadım. Annemin samsung galaxy m10 telefonu hem arabamda hem hoparlörümde sıkıntısız tertemiz çalışıyor. Ben nelerle ugrasıyorum.. 2-3 kez bağlantıları silip tekrar eşleştirdim ama sorun devam etti

Bluetooth modülü arızalı olsa hiç baglanmazdı diye düşünüyorum ve sorunun yazılımsal oldugunu düşünüyorum. Telefonumu tamirci yada garantiye vermek hiç istemiyorum yedek telefonum da yok. Bilgisi olan arkadaslardan yardım rica ediyorum sorun donanımsal mı yazılımsal mı merak ediyorum ve çözüm arıyıorum. Herkese sevgiler saygılar

CANPARD

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
1
Cihazım
Redmi note 10
Konular
14

menesyalcn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Redmi Note 10
Konular
3
Isınma yüzünden bende soğudum telefondan telefonun kamera kısmı alev alev... Birde Bluetooth sorunu çıkmaz inşallah başıma daha bir hafta oldu alalı.

trkgnc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
tarık
Cihazım
redmi note 10
Konular
2
Persist yükleyin konuyu takip edebilirsiniz

Cevabınız için sağolun ama ben bu işlerden hiç anlamam bana daha pratik bir çözüm gerekiyor.. Aah ah iphone sorunsuzluğunu özledim şimdiden

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Hocam sizin yapabileceğiniz birşey yok gibi görünüyor garantisi olduğu için tavsiyem aldığınız kişi veya kurumla yüz yüze görüşüp garantiye vermeniz ve cihazı alalı çok kısa bir süre olmuş madur olmamak için cihazınız servisten gelene kadar geçici cihaz talep edin.
15 içinde alınan hatalarda garantili cihazlarda eskiden bu politika vardı hala var ama pek bilinmiyor veya uygulanmıyor bilginiz olsun

trkgnc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
tarık
Cihazım
redmi note 10
Konular
2
Hocam sizin yapabileceğiniz birşey yok gibi görünüyor garantisi olduğu için tavsiyem aldığınız kişi veya kurumla yüz yüze görüşüp garantiye vermeniz ve cihazı alalı çok kısa bir süre olmuş madur olmamak için cihazınız servisten gelene kadar geçici cihaz talep edin.
15 içinde alınan hatalarda garantili cihazlarda eskiden bu politika vardı hala var ama pek bilinmiyor veya uygulanmıyor bilginiz olsun

Teşekkürler hocam. Durum yazılımsalsa belki bir sistem güncellemesi gelir ve düzelir diye umut ediyordum ama sanmıyorum. Garantiye bulaşmak istemiyorum çok olacak şey belli. Baktık tamir ettik diyecekler ( belki hiç bakmayacaklar, bakarlarsa bluetooth eşleşmesinde sorun olmadıgı için 5 kopmasını beklemeyerek arıza yok diyecekler ) , sorun yine devam edecek. Adım gibi eminim böyle olacağına

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Teşekkürler hocam. Durum yazılımsalsa belki bir sistem güncellemesi gelir ve düzelir diye umut ediyordum ama sanmıyorum. Garantiye bulaşmak istemiyorum çok olacak şey belli. Baktık tamir ettik diyecekler ( belki hiç bakmayacaklar, bakarlarsa bluetooth eşleşmesinde sorun olmadıgı için 5 kopmasını beklemeyerek arıza yok diyecekler ) , sorun yine devam edecek. Adım gibi eminim böyle olacağına
Bluetooth kulaklık varsa birde onda deneyin hocam bakalım aynı sorunu yapacak mı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayrıca 3 kez aynı sorundan servise gidince cihaz ya değişme yada gidecek yada fatura üzerinden para iadesi yapılacak hocam.
Servis sağlayıcısı sorun çıkarması durumunda kullanıcı hakem heyetine Internet üzerinden başvuru yapın.
Doğru bir başvuru sonrası servis sağlayıcınız başlayacak sizi geri aramaya sizin mağduriyetinizi telafisi dışında katı bir politika yiyecek kullanıcı hakem heyetinden.
Küçük Bir uğraş istiyor bu konular oturduğunuz yerden yapılıyor hatta ama Bizim insanımız hiç uğraşmak istemediği için bu tarz sorunlarda kişi veya kurumlar keyfine göre at koşturuyor. Buda üzücü Bir durum

Son düzenleme:
Üst Alt