Soru Redmi note 10 5g

eraayerdeem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eray Erdem
Cihazım
Redmi not 10 5g
Konular
1
Note 10 5g cihazımda MIUI 12.5.4 RKSMIXMI Vardı MIUI 13 gelmediği için global 13 romu attım arama yaptığımda karşıdan ses gelmedi ve benim sesim gitmedi ayrıca ses tuşlarından sesi kıstığım halde ses azalmadı çözüm bulamadığım için romu tekrar 12.5.4 RKSMIXMI'ye düşürdüm sonra güncelleme geldi 12.5.6'ya yükseldi

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Hocam sürüm düşürerek problem kurtulmuşsunuz dediğinize göre, anlık problem nedir? 12.5.6'da problem tekrar mı nüksediyor?

eraayerdeem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eray Erdem
Cihazım
Redmi not 10 5g
Konular
1
Hocam sürüm düşürerek problem kurtulmuşsunuz dediğinize göre, anlık problem nedir? 12.5.6'da problem tekrar mı nüksediyor?
Öncelikle yanıt verdiğin için teşekkür ederim problem tekrarkanmıyor ama ben miui13 kullanmak istiyorum global, çin, Endonezya, Türkiye ve Avrupa olan 13 romlarını denedim hepsinde sorun aynıydı telefonum yurt dışı olduğu için güncelleme gelmiyor ama normal Türkiye cihazına gelmiş miui13

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Öncelikle yanıt verdiğin için teşekkür ederim problem tekrarkanmıyor ama ben miui13 kullanmak istiyorum global, çin, Endonezya, Türkiye ve Avrupa olan 13 romlarını denedim hepsinde sorun aynıydı telefonum yurt dışı olduğu için güncelleme gelmiyor ama normal Türkiye cihazına gelmiş miui13
Hocam güncel ROM beklemek dışında başka seçenek yok gibi görünüyor, ses sorununu sizin dışınızda yaşayan kullanıcılar yoksa çare yok maalesef.

eraayerdeem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eray Erdem
Cihazım
Redmi not 10 5g
Konular
1
Hocam güncel ROM beklemek dışında başka seçenek yok gibi görünüyor, ses sorununu sizin dışınızda yaşayan kullanıcılar yoksa çare yok maalesef.
Hocam yurt dışı olmayan cihazlarda da yaşayanlar varmış bu sorunu geri bildirim vs yapılmış ama benim cihazıma normalde de güncelleme gelmiyor

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Hocam yurt dışı olmayan cihazlarda da yaşayanlar varmış bu sorunu geri bildirim vs yapılmış ama benim cihazıma normalde de güncelleme gelmiyor
Gelmemesi anormal değil hocam yurtdışı cihaz olduğu için. Bootlader kilidi açık ise custom recovery ya da Mı flash üzerinden güncellemeleri yükleyebilirsiniz.

Üst Alt