Rom Redmi Note 10 5G / POCO M3 Pro 5G (camellian) – Global Kararlı V13.0.1.0.SKSMIXM

danqe23

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Note 10 5g
Konular
6
Hocam Endonezya yerine global yükledim ben şimdilik onu kullanıyorum

NedStark

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Redmi Note 105G
Meslek
ÖGG
Konular
5
twrp sitesine baktım redmi note 10 5g camellia için recovery.img dosyası yok yapmamışlar. OrangeFox bakayım dedim ondada yok ben nasıl rom yükleyecem zip olarak yüklemek istiyorum. Bilgisayardan fastboot olarak yüklemek istemiyorum.

NedStark

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Redmi Note 105G
Meslek
ÖGG
Konular
5
Benim telefon Redmi Note 105 Came 5G ama Camellian değil Camellia bu Camellian romları oluyor mu Camellia global rom aratıyorum bulamıyorum sadece Çin ve Hint versiyonu çıkıyor. Avrupa Global Türkiye falan yok.

NedStark

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Redmi Note 105G
Meslek
ÖGG
Konular
5
buradan Global 13.0.2.0 Stable SKSMIXM Android 12 sürümünü indirdim flash tool türkçe ile yükledim sorunsuz yükleniyor ama kurulumu bitiriyorum. Whastsaap kuruyorum normal şebeke üzerinde de arıyorum ne benim sesim karşıya gidiyor nede karşıdakinin sesi bana geliyor. Birde video falan açınca sesini kısmak istiyorum kısılmıyor full sonuna kadar kısıyorum ama ses yine en yüksekte geliyor nasıl düzeltecem bu sorunları biri ne olur yardımcı olsun...

samhey

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sami
Cihazım
9s
Konular
0
Kurmaya çalışıyorum şu hatayı veriyor rom sürümü düşürülemez uyarısı geliyor

irf1603

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sdfsdfsd
Cihazım
mi4 lte
Konular
1
bende de aynısı oldu taiwan, türkiye , global v13 rom attım hepsi aynı en son endenozya 12.5.3 rom attım düzeldi.

NedStark

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Redmi Note 105G
Meslek
ÖGG
Konular
5
bende de aynısı oldu taiwan, türkiye , global v13 rom attım hepsi aynı en son endenozya 12.5.3 rom attım düzeldi.
Sanırım Android 12 olanların hepsinde aynı sorun var çoğunu denedim bende geri Android 11 yükledim düzeldi neden böyle yapıyor anlamıyorum. Kimse cevapta vermiyor kaç tane mesaj attım bir çok konuya çok nadir dönüş alınıyor. Herkesin işi gücü var ondandır diyorum konular da çok belki de yetişemiyorlar yada aradan gözden kaçıyordur neyse ki 11 yükledim düzeldi bu mesajı okuyup sorun yaşayanlar direk geri Android 11 yükleyin düzelecektir.

Üst Alt