Yardım Redmi note 10 5g cihazım recovery döngüsünde kaldı

ArtesSnow

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Redmi Note10 5G
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 14.0.5
Telefon Modeli
Redmi Note 5G
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar öncellikle cihazım yurtdışı ve imei atılmıştı sürümü 12.0.6’dı güncellemek istiyordum ağ baglanılmıyor diyip güncellenmiyordu günceleme isteğimin sebebi telefon o sürümde aniden donuyor ve kapanıyor nedense güncelledim rom atarak 14.0.5 sürümünü mi flash tool ile attım beni recovery kısmına atıp “nv data is corrupted” diyor biraz araştırdım modem atılması lazımmış modem dosyasını bulamıyorum birkaçtane buldum ama attığım zaman hata veriyor lütfen yardımcı olun ücretli veya ücretsiz farketmeksizin her yardıma açığım +artık eski romuda kurdum olmuyor 5g yazısı gelip döngüye atıyor 13.0.2 de denedim yine olmadı

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
MODEM atılması gerek diye karşılaştığınız çözümler bilgi kirliliği maalesef zaten hali hazırda cihazda modem dosyası yüklü. Yeniden imei tamiri yapılması gerekiyor. Kendi imkanlarınızla yapamazsınız. Ücretli Onarımlar ücretli destek almanız gerekli. uzak bağlantı ile hallederiz.

Oyla:

ArtesSnow

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Redmi Note10 5G
Konular
2
MODEM atılması gerek diye karşılaştığınız çözümler bilgi kirliliği maalesef zaten hali hazırda cihazda modem dosyası yüklü. Yeniden imei tamiri yapılması gerekiyor. Kendi imkanlarınızla yapamazsınız. Ücretli Onarımlar ücretli destek almanız gerekli. uzak bağlantı ile hallederiz.
şimdi şöyle telefon donuyordu rom yerine öncelikle hard format atmayı seçtim attığımda imei yok olmuştu *#06# yı denedim imei bile gözükmüyordu sonra rom attım 14.0.5 bu seferde recoveryde döngüde kaldı şuan 13.0.2 yüklü 14.0.5 yüklemek istiyorum + imeili şimdi 14.0.5 yükleyip mi yapmaya başlayalım yoksa yerime siz atarmısınız ek ücret ödemeden ? ücretli destek almak istiyorum dmden bana ulaşırmısınız
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

+ kardeşimin de imeisi gitmiş note 9 pro kullanıyor onu da uzaktan halledelim

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
şimdi şöyle telefon donuyordu rom yerine öncelikle hard format atmayı seçtim attığımda imei yok olmuştu *#06# yı denedim imei bile gözükmüyordu sonra rom attım 14.0.5 bu seferde recoveryde döngüde kaldı şuan 13.0.2 yüklü 14.0.5 yüklemek istiyorum + imeili şimdi 14.0.5 yükleyip mi yapmaya başlayalım yoksa yerime siz atarmısınız ek ücret ödemeden ? ücretli destek almak istiyorum dmden bana ulaşırmısınız
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

+ kardeşimin de imeisi gitmiş note 9 pro kullanıyor onu da uzaktan halledelim
özel mesaj gönderdim

Oyla:
Üst Alt