Yardım redmi not 9 pro fastboot menüde kaldı çıkmıyor yardım lütfen

Hanifi27

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hanifi
Cihazım
Resmi note 9 pr
Konular
1
arkadaşlar desteginizi bekliyorum lütfen telefonuma günceleme geldi gelen günçelemeyi indirdim yeniden başlata tıkladım twrp menüye atı trwp menüye atınca tekrar denedim bu seferde siyah ekranda the system has been destroyed yazdı lütfen yardımcı olun ne yapmam gerekiyor

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2020-11-17 at 18.03.15.jpeg
    WhatsApp Image 2020-11-17 at 18.03.15.jpeg
    73,8 KB · Görüntüleme: 20

Hanifi27

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hanifi
Cihazım
Resmi note 9 pr
Konular
1
Hocam ben eu kullanıyorum suan istersen atayım ondan öncede globaldeydim euya gectim istersen linkini atayım yine
hangisini yüklemem gerekiyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

MIUI 12 - Redmi Note 9 Pro Global Kararlı V12.0.1.0.QJZMIXM İndirme Bağlantısı bunun fastboot sürümünü kurun sonra da bu linkden Rehber - Redmi Note 9 Pro(Joyeuse) Mıuı 12 Kararlı Eu Rom Kurulum Rehberi V12.0.1.0.QJZMIXM Resimli Anlatım yöntemleri uygula ve euya gecmil olursun euya gecmek için hangi romda oldugunun bir önemi yok verdigim linkde global kolay gelsin
teşekürler deneyip dönücem size

Ekli dosyalar

• 3.PNG
    3.PNG
    18,7 KB · Görüntüleme: 9
Oyla:

Sinan0956

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Note 9 pro
Meslek
Pastacı
Konular
21
hangisini yüklemem gerekiyor

teşekürler deneyip dönücem size
Bunu yükleyün ardından ikinci linki tıklayın orda detaylı yöntemler mevcut takıldıgın olursa hertürlü yardımcı olmaya çalışırım

Oyla:

AspecTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
*
Cihazım
*
Konular
37
teşekürler kardeşim dönüş yaptıgın için rom flash yükledim buda yükledigim yazılım ama hata verdi

lütfen o zip dosyasının linkini atarmsın
İndirdiğiniz rom recovery romu.Fastboot romu indirip arşivden çıkarmanız gerekiyor

Oyla:

Hanifi27

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hanifi
Cihazım
Resmi note 9 pr
Konular
1
MIUI 12 - Redmi Note 9 Pro Global Kararlı V12.0.1.0.QJZMIXM İndirme Bağlantısı bunun fastboot sürümünü kurun sonra da bu linkden Rehber - Redmi Note 9 Pro(Joyeuse) Mıuı 12 Kararlı Eu Rom Kurulum Rehberi V12.0.1.0.QJZMIXM Resimli Anlatım yöntemleri uygula ve euya gecmil olursun euya gecmek için hangi romda oldugunun bir önemi yok verdigim linkde global kolay gelsin
bu hatayı verdi bu seferde

bu hatayı verdi

Ekli dosyalar

• 5.PNG
    5.PNG
    8,2 KB · Görüntüleme: 7
  • 5.PNG
    5.PNG
    8,2 KB · Görüntüleme: 7
Son düzenleme:
Oyla:

ibrahimbilmis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
iphone x
Konular
6
Aynı hatayı aldm Bl kapanmış umt kredi kesiyor işlem için farklı bir seçenek var mı bildiğiniz

Oyla:

Sinan0956

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Note 9 pro
Meslek
Pastacı
Konular
21
Oyla:

ibrahimbilmis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
iphone x
Konular
6
Dosyayı flashlarken Clear all temiz kurulumu secmediniz mi yoksa baştan beri mi kapalıydı

Reis açıktı hard brick olmuştu umt qcfire ile flashladım persist hatasını görmemişim qcn yazdım wifi düzelmedi tekrar flashladım farklı bir programla sanırım bir alt versiyonu flashladığım için kapandı.

Şimdi tekrar kredi ile yükleme yapıcam ama bu sefer şebeke gelmeyeceği için tekrar kredili işlem yapmam gerekecek.

Oyla:

Sinan0956

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Note 9 pro
Meslek
Pastacı
Konular
21
Reis açıktı hard brick olmuştu umt qcfire ile flashladım persist hatasını görmemişim qcn yazdım wifi düzelmedi tekrar flashladım farklı bir programla sanırım bir alt versiyonu flashladığım için kapandı.

Şimdi tekrar kredi ile yükleme yapıcam ama bu sefer şebeke gelmeyeceği için tekrar kredili işlem yapmam gerekecek.
Keşke bu işlere girmeden önce hem rom hem twrp den komple Back-Up tutsaydınız bide benimde başıma geldi ama Allah'tan brick olmadı bl kapandı tekrar actım bazen dalgınlık kötü sonuclanıyor be

Oyla:
Üst Alt