Çözüldü Redmi Not 9 - NV Data is Corrupted Hatası

mehmetsado

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
redmi 9
Konular
1
Redmi Not 9- NV Data is Corrupted Hatası Alıyorum Mı Unlocker Kapalı Nasıl Açabilirim

AhmetFarukTarhan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet Faruk
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
3
merhaba bootloader kilidi mtk cihazlarında süre beklemeden açabiliyorsunuz konuya bakınız

konudaki link patlamış benim harddiskte yedek dosyam var zamanında indirmiştim onu paylaşıyorum

yukarıdaki konudan bakarak 2. paylaştığım linkte dosyaları indirip kurarak bootloader kilidinizi anında açabiliyorsunuz
!!!!!!!!!(Bu Tarz Konulara Hakim Değilseniz Aşağıda Profilini Paylaştığım Arkadaştan Destek Alabilirsiniz)

bu konuya göz atın derim tool içerisinde redmi 10 a , redmi 9 modelleri mevcut ancak mtk işlemcili cihazları seçerek tek tek deneyebilirsiniz sonuç alırsınız tahminimce

mehmetsado

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
redmi 9
Konular
1
AhmetFarukTarhan Sayende Bootler Açabildim Şimdi Fastboot İle room Atmayı Deniyecegim

Moderatör tarafında düzenlendi:

AhmetFarukTarhan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet Faruk
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
3
mi flash ile kurulmaz hata verirse sp flash tool ile kurmayı dene

AhmetFarukTarhan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet Faruk
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
3
mi flash ile kurmayı denedim olmadı sp flash tool ile nasıl kuracagım varmı bildigin birşeyler
linkteki sp flash toolu indir

daha sonra bu linkteli mtk client tool uygulamasını indir

her ikisinide kur önce telefonu kapat mtk clientten xiaomi sekmesine tıkla cihaz olarak mi11t yi seç auth bypass sekmesine tıkla ses açma ve kısma tuşuna sırasıyla basılı tutup usb yi pc ye bağla pcyi görünce auth bypass ok diye uyarı verir sonra sp flash tool ile sorunsuz hatasız yükleme yapabilirsiniz

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

not pcye bağlarken mtk uygulaması ses açma ve kısma tuşuna rağmen tepki vermezse ses açma kısma ve güç tuşlarına 10 sn basılı tutarsanız otomatik reset atıp brom moduna giriyor bilginiz olsun

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt