Soru Redmi Not 8 eu rom indirdiğim yer acaba doğrumu..

elturco0935

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Toprak Enis
Cihazım
Redmi not 8
Konular
26
Mi room miui 12 beta romda bolca kasmalar mevcut yoğun öneri üzerine birde bu romu denemek istiyorum.Acaba doğru romu mu indiriyorum.Ayrıca mi room miui 12 romu silip temiz kurulumla twrp üzerinden bu romu kurabilirmiyim.sonuçta sürüm düşürmüyorum ama emin olmak için sormak istedim.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Mi room miui 12 beta romda bolca kasmalar mevcut yoğun öneri üzerine birde bu romu denemek istiyorum.Acaba doğru romu mu indiriyorum.Ayrıca mi room miui 12 romu silip temiz kurulumla twrp üzerinden bu romu kurabilirmiyim.sonuçta sürüm düşürmüyorum ama emin olmak için sormak istedim.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Hocam merakınızı gidermek açısından sizi taktir ediyorum ancak doğru linkler zaten cihaz bölümünde var sorularınızı da konu altına yazabilirsiniz.
Lütfen konu açarken daha dikkatli olalım

Oyla:

elturco0935

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Toprak Enis
Cihazım
Redmi not 8
Konular
26
Hocam merakınızı gidermek açısından sizi taktir ediyorum ancak doğru linkler zaten cihaz bölümünde var sorularınızı da konu altına yazabilirsiniz.
Lütfen konu açarken daha dikkatli olalım
Teşekkür ederim Hocam.Nette araştırıp bulamayınca sormak öğrenmek iyi oluyor.Fazla konu açmamaya yada söylediğiniz gibi tek konu altından sorup öğrenmeye dikkat ederim hocam..

Oyla:
Üst Alt