Soru Redmi Not 8 eu rom indirdiğim yer acaba doğrumu..

elturco0935

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Toprak Enis
Cihazım
Redmi not 8
Konular
26
Mi room miui 12 beta romda bolca kasmalar mevcut yoğun öneri üzerine birde bu romu denemek istiyorum.Acaba doğru romu mu indiriyorum.Ayrıca mi room miui 12 romu silip temiz kurulumla twrp üzerinden bu romu kurabilirmiyim.sonuçta sürüm düşürmüyorum ama emin olmak için sormak istedim.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

elturco0935

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Toprak Enis
Cihazım
Redmi not 8
Konular
26
Oyla:

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
beta romundan sıkıntılar olan çok rom gördüm acaba mi roomdan risk alıp geçmeye değermi. mi room için güncellemelerle devam mı etmeliyim hocam
Bende en son kasmalar dan dolayı miroomdan euya geçtim. Eu biraz daha iyi miroomdan şuanda (12 de)

Oyla:

elturco0935

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Toprak Enis
Cihazım
Redmi not 8
Konular
26
Bende en son kasmalar dan dolayı miroomdan euya geçtim. Eu biraz daha iyi miroomdan şuanda (12 de)
Hocam bazı sıkıntılar can sıkıcı gece telefon çok kötü kastı kısa sürelide olsa tuş kilidi ile kapatıp açtım düzeldi.Whatshap isim sorunu mevcut.En berbat olansa engellediğim kişi mesaj atıp arayabiliyor.Eu rom beta'yı bugun bende kuracağım.Sürüm düşürme yapmadığımızdan romu indirip temiz kurulum ile twrp ile kursam sorun olurmu? Yoksa sorunsuz kullanabilirmiyim.

Oyla:

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
Hocam bazı sıkıntılar can sıkıcı gece telefon çok kötü kastı kısa sürelide olsa tuş kilidi ile kapatıp açtım düzeldi.Whatshap isim sorunu mevcut.En berbat olansa engellediğim kişi mesaj atıp arayabiliyor.Eu rom beta'yı bugun bende kuracağım.Sürüm düşürme yapmadığımızdan romu indirip temiz kurulum ile twrp ile kursam sorun olurmu? Yoksa sorunsuz kullanabilirmiyim.
OrangeFox recoveryle sorunsuz kurabilirsiniz Twrp de sorun yaşayabilirsiniz

Oyla:

elturco0935

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Toprak Enis
Cihazım
Redmi not 8
Konular
26
OrangeFox recoveryle sorunsuz kurabilirsiniz Twrp de sorun yaşayabilirsiniz

eu rom harici diğer romlarda twrp kurumu sorun olmuyor.Sadece eu rom kurulumunda Orange kullanmam gerek sanırım doğru anladım hocam..

Oyla:

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
eu rom harici diğer romlarda twrp kurumu sorun olmuyor.Sadece eu rom kurulumunda Orange kullanmam gerek sanırım doğru anladım hocam..
Hepsinde orangefox kullanın. Bne standart onu kullanıyorum.
Evet izinler konusunda Miroomun sıkıntısı var. İzinlere ulaşamadığı için wp kişileri yokmuş gibi davranıyor

Oyla:

elturco0935

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Toprak Enis
Cihazım
Redmi not 8
Konular
26
Hepsinde orangefox kullanın. Bne standart onu kullanıyorum.

Evet izinler konusunda Miroomun sıkıntısı var. İzinlere ulaşamadığı için wp kişileri yokmuş gibi davranıyor

Mesaj bildirim paneli çok güzel sonraki çıkaracağı güncellemesini bekleyeyim eğer belirttiğim sorunlar düzelmezse orangefox ile geçiş yapayım.Yorumlarınız için çok teşekkür ederim

Oyla:
Üst Alt