Çözüldü Redmi not 8 almayi dusunuyorum. Alacagim kisi blotlader kilidini acip imeal atacagini spyledi guvenilir.bir yontemmu

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Hocam diyelim imeil attirdik gitti diyelim cihaz kapanirmi yoksa sebeke mi gider kapanirsa ne yapmaliyiocam cam

hocam global orjinal redmi not 8 alicam kullanmadigim telefon imesini vericem blotlader kilidini acip imeil yazicaklar telefon komple kapanirmi yada ne durumlarda telefon komple kapanir
hocam bu kapanma terimini nereden duydunuz bilmiyorum ama öyle bişey yok kapanma derken kastınız nedir? klona düşerse sms gelir yeniden imei işlemi yapılır kullanmaya devam edersiniz. kapanma derken bunu oda kapısı gibi felan düşünmeyin anahtar yok giremeyiz değil yani :)

Yeniceli44

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yeniceli4455
Cihazım
Redmi not 8
Konular
21
hocam bu kapanma terimini nereden duydunuz bilmiyorum ama öyle bişey yok kapanma derken kastınız nedir? klona düşerse sms gelir yeniden imei işlemi yapılır kullanmaya devam edersiniz. kapanma derken bunu oda kapısı gibi felan düşünmeyin anahtar yok giremeyiz değil yani :)
Hocam bi kac ksiden duydum boyle komple kapaniyormus cihaz bende yeniyim bu platfromda pek bilgim yok

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Hocam bi kac ksiden duydum boyle komple kapaniyormus cihaz bende yeniyim bu platfromda pek bilgim yok
öyle bir şey yok hocam güvenin siz bana.. imei klona düşerse her zaman çözümü vardır..

illgTR8

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlkerysnbkn
Cihazım
Redmi note 8 pr
Meslek
Ögrenci
Konular
14
Hocam IMEI kapanırsa botloader kilidi açık ise masraf çıkarmaz cikarirda öyle çok degil burda bu işi yapan hocalarımız var gönderebilirseniz onlar yapsın IMEI işlemi adam gibi yapılırsa şebeke sorunu vs. Rastlamazsınız bende IMEI işlemli bir cihaz kullanıyorum note 8 pro kullanmadiginiz bir cihaz varsa (ve kullanmayacaginiz) onun IMEI sini attırın derim daha uzun ömürlü olur atma ihtimali düşer
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayrıca tavsiyem H.kadioglu hocama attirmanizi tavsiye ederim işin ehlidir veya Zenex hocam dediğim gibi gönderebilirseniz onlar atsın veya bulunduğunuz ilde bu işi yapan vardır illahi size kalmış

Yeniceli44

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yeniceli4455
Cihazım
Redmi not 8
Konular
21
öyle bir şey yok hocam güvenin siz bana.. imei klona düşerse her zaman çözümü vardır..
Cok saolun kadir hocam gercekleri orendik simdi kafamda bisey kalmadi

Hocam IMEI kapanırsa botloader kilidi açık ise masraf çıkarmaz cikarirda öyle çok degil burda bu işi yapan hocalarımız var gönderebilirseniz onlar yapsın IMEI işlemi adam gibi yapılırsa şebeke sorunu vs. Rastlamazsınız bende IMEI işlemli bir cihaz kullanıyorum note 8 pro kullanmadiginiz bir cihaz varsa (ve kullanmayacaginiz) onun IMEI sini attırın derim daha uzun ömürlü olur atma ihtimali düşer

Ayrıca tavsiyem H.kadioglu hocama attirmanizi tavsiye ederim işin ehlidir veya Zenex hocam dediğim gibi gönderebilirseniz onlar atsın veya bulunduğunuz ilde bu işi yapan vardır illahi size kalmış
Hocam evde kullanmadigim telefon var mesela imeil gitti 4 5 ay sobrada atilirmi hemen mi atilmasi lazim

illgTR8

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlkerysnbkn
Cihazım
Redmi note 8 pr
Meslek
Ögrenci
Konular
14
Cok saolun kadir hocam gercekleri orendik simdi kafamda bisey kalmadi

Hocam evde kullanmadigim telefon var mesela imeil gitti 4 5 ay sobrada atilirmi hemen mi atilmasi lazim
Orjinal cihaz olsun IMEI attığınız bir cihazın IMEI atarsanız olabilir ama iyi olmaz hani böyle eski Samsung lar S3 ler fln olurya onların IMEI attirabilirsiniz

Yeniceli44

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yeniceli4455
Cihazım
Redmi not 8
Konular
21
Orjinal cihaz olsun IMEI attığınız bir cihazın IMEI atarsanız olabilir ama iyi olmaz hani böyle eski Samsung lar S3 ler fln olurya onların IMEI attirabilirsiniz
Hocam bi eski samsung vifi var bide discovery air hangisi olur sizce

illgTR8

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlkerysnbkn
Cihazım
Redmi note 8 pr
Meslek
Ögrenci
Konular
14
Hocam bi eski samsung vifi var bide discovery air hangisi olur sizce
Fark etmez IMEI işlemi iyi yapıldı mı isterse Nokia telefon olsun ama dokunmatik telefonun IMEI atildimi daha iyi çünkü tuşlu telefonun atildimi sorun çıkma ihtimali artar telefonlardan en son hangisini kullandığıysaniz onun IMEI atilmasini tavsiye ederim ama şunu bilin IMEI atcaniz cihazı attıktan sonra imha etmenizi veya kullanmayacak siniz yoksa devlet tespit eder IMEI kapanır 150 TL ye tkr attirirsiniz ama IMEI attığınız cihazı kullanmazsanız bunun olma ihtimali çok düşük

Yeniceli44

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yeniceli4455
Cihazım
Redmi not 8
Konular
21
Fark etmez IMEI işlemi iyi yapıldı mı isterse Nokia telefon olsun ama dokunmatik telefonun IMEI atildimi daha iyi çünkü tuşlu telefonun atildimi sorun çıkma ihtimali artar telefonlardan en son hangisini kullandığıysaniz onun IMEI atilmasini tavsiye ederim ama şunu bilin IMEI atcaniz cihazı attıktan sonra imha etmenizi veya kullanmayacak siniz yoksa devlet tespit eder IMEI kapanır 150 TL ye tkr attirirsiniz ama IMEI attığınız cihazı kullanmazsanız bunun olma ihtimali çok düşük
Hocam cok saolun oncelikle imha ederim teli bide yurtdisini elden alacagim icin pek guvenemiyorum alirken neye dikkat etmeliyiz

Üst Alt