Soru Redmi not 7 açma kapama düğmesi düştü

Bayram Şahin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bayram
Cihazım
redmi no 7
Konular
2
Arkadaşlar güç açma düğmesi düştü telefonun garanti kapsamına girer mi... redmi not 7

Bayram Şahin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bayram
Cihazım
redmi no 7
Konular
2
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

brobaba290

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
REDMİ Note8 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
18
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Garanti belgenizde yazılanı keşke okusaydiniz ben de de ghost ekran ve ekran doniyordu resmi 5 plus direk tüketici hakem heyeti ne gittim iade sini talep ettim bakalım şuan beklemedeyim 3 hafta içerisinde iade ederler paramı keşke bir gorusseydjniz çünkü sorun gene tekrar edebilir sonuç olarak
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bende note 7 almayı düşünüyorum ondan dolayı burada geziyorum suanlik alsammi almasammi diye

Oyla:

Bayram Şahin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bayram
Cihazım
redmi no 7
Konular
2
Garanti belgenizde yazılanı keşke okusaydiniz ben de de ghost ekran ve ekran doniyordu resmi 5 plus direk tüketici hakem heyeti ne gittim iade sini talep ettim bakalım şuan beklemedeyim 3 hafta içerisinde iade ederler paramı keşke bir gorusseydjniz çünkü sorun gene tekrar edebilir sonuç olarak
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bende note 7 almayı düşünüyorum ondan dolayı burada geziyorum suanlik alsammi almasammi diye
Yenisi için servisin rapor düzenlemesi gerekiyor tüketici mahkemesi sizden bunu istemesi gerekir tamiri olacak bir ürünün sıfırını vermezler

Oyla:

brobaba290

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
REDMİ Note8 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
18
Yenisi için servisin rapor düzenlemesi gerekiyor tüketici mahkemesi sizden bunu istemesi gerekir tamiri olacak bir ürünün sıfırını vermezler
Bizde ekran donması kronik bir sorun ve garanti belgesinde de belirtildiği üzere ayıplı mal olduğu takdirde satıcı bu isteği geri çevirmez sadece servis raporu gerekir thh de servis raporu ister zaten daha kesinleşti demedim sonuç olarak bakalım durumu ne olacak resmi 5 plus başlığı altında akşam açacağım konuyu oradan takip edebilirsiniz sonrasında ne oldu ise oraya yazacağım diğer arkadaşlara da yol göstermek için. Yoksa dediğiniz gibi servis her önüne gelen telefonu iade almak zorunda değil thh bana servise gönder dedi ama tamir istemediginizi telefonun servis raporu için gönderin dedi sorun olmaz dediler bakalım inşallah olumlu sonuclanir

Oyla:

brkx07

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Burak
Cihazım
Redmi note 7
Konular
0
Ben de yaşıyorum bu sorunu ilk başlrda buton tek tararaftan yükselmeye başladı dokununca falan düzeliyordu başlarda pek takılmadım geçenlerde oyun oynarken kucağıma düştü tuş iki taraftan içeride tutunan tırnaklardan biri kırılmış kolayca yerine geri takılabiliyor ama en ufak bir sarsıntı veya düşürme durumunda butonun tekrar yerinden çıkma ihtimali %100 garanti halen mevcut ama kullanıcı hatası demeleri çok yüksek bir ihtimal bunun yerine internetten yenisini sipariş etmek daha mantıklı. Şuan için bant yapıştırdım DEVAMKEE

Oyla:

Devransahinx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Devransahinx
Cihazım
Redmi note 7
Konular
79
Sürekli eşofmanla geziyorum en az 20 kez düştü telefon hiç bir şey olmadı kılıf var sizede öneririm yaptırdıktan sonra.

Oyla:

presszz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eray
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0
Sürekli eşofmanla geziyorum en az 20 kez düştü telefon hiç bir şey olmadı kılıf var sizede öneririm yaptırdıktan sonra.

bende sürekli eşofmanla geziyorum üstelik motorsikletle. seyir halindeyken defalarca kez düştü kılıfsız, hala sağlam. kırılan çıkan bişey yok sadece etrafı çizildi o kadar. şans birazda.

Oyla:
Üst Alt