Yardım redmi not 6 pro

Yalandan367

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tayfun
Cihazım
Not 6 pro
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
10,2,2
Telefon Modeli
Redmi Not 6 pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhaba Redmi Not 6 pro telefonum günceleme yaparken kapandi aciyorum mi legosu geliyor kapaniyor sarj takiyorum üst üst duraksiz kapanip aciliyor hart reset atmak isitoyurum fesboot ekrani geliyor sadece rabot başka hiç bir ekran gelmiyor lütfen yardim edinnn ..

Nevermind3452

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Güven
Cihazım
Note 11 Pro
Meslek
Mekatronik
Konular
34
Merhaba Redmi Not 6 pro telefonum günceleme yaparken kapandi aciyorum mi legosu geliyor kapaniyor sarj takiyorum üst üst duraksiz kapanip aciliyor hart reset atmak isitoyurum fesboot ekrani geliyor sadece rabot başka hiç bir ekran gelmiyor lütfen yardim edinnn ..
Mi flash tool üzerinden rom atmayı deneyin

Oyla:

gkhnylmz8991

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
mi 10t pro
Konular
3
nevermind3452 hocama katılıyorum.

redirect-png.38186

Mi Flash ile Rom Yükleme ;

Bilgisayar kullanımı şarttır. Bu işlem Telefona Orjinal Rom yükleme adımlarıdır ve herşey silinecektir. Yedeklerinizi almayı unutmayın. Bilgisayar'ınız da Adb ve Quallcom Driverları yüklü olması gerekmektedir. Onları yükleyin..
1 - Mi Flash aracını indirip açın.
2 - Sol üstte Driver butonuna basıp Driverları yükleyin.
3 - Yerel Disk C' de rom adında bir klasör oluşturun.
4 - Şimdi ise Global Fastboot Rom dosyasını indirin Buradaki konudan indirebilirsiniz. İndirdiğiniz Fastboot romu .tgz uzantılıdır, bunu Rar programı ile açıp klasör şeklinde çıkacak vaziyette Rar'dan çıkarıp, (veya Rar, 7zip gibi program yüklüyse direk rom dosyasına sağ tuş yapıp "Buraya Çıkar" da diyebilirsiniz )
Çıkan romun klasörünün içindeki tüm dosyaları Yerel Disk C' de oluşturduğunuz rom klasörünün içine atın.
5 - Mi Flash programını açıp " Select " butonundan Yerel Disk C'nin içindeki rom dosyasını gösterip seçin.
6 - Telefonu Fastboot moduna alıp Usb kabloyla bilgisayara bağlayalım. Mi flash programında " Refresh " butonuna tıklayın. Program telefonu görecektir.
7 - En altta " Clean All " seçeneğini seçip. " Flash " butonuna tıklayın ve yüklemenin bitmesini bekleyin. Yükleme bittiğinde Telefonunuza orjinal rom yüklenmiş olacaktır.

moderated-png.38187

Dikkat :
Mi Flash programında Clean All and Lock seçeneğini seçerseniz. Telefonun Bootloaderinin kilidi açıksa kilitlenir ve telefon antirollbackten dolayı açılmayabilir. O yüzden Clean All seçeneğini seçin.

buda fasboot rom linki. kolay gelsin.

Oyla:
Üst Alt