Soru Redmi not 6 pro acil yardım

Ebubekirdn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Esat
Cihazım
Redmi note 6pro
Konular
1
Arkadaşlar merhaba. Redmi note 6 pro cihazımı alalı 3 gün oldu ve telefonu ilk açtığımda bana 10.2.2.0 güncellemesi geldi indirmekte tereddüt ettim çünkü kimse memnun değil fakat baktığımda benim gibi aynı telefonu kullananlar android 9 a geçmişler 10.3.2.0 olan sürüme ben 10.2.2.0 güncellemesini yapmadan o sürüme geçemem mi yada benim telefonumla alakalı bir sıkıntımı eski telefonum samsungdu herşey çok sade ve kolaydı xianomi biraz karışık geldi bana yardımcı olursanız sevinirim
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
Hocam cihazın bootloader kilidi açık ise, Mi Flash veya Twrp ile direk rom yükleyebilirsiniz. 10.3.2 veya 10.3.3 sürümüne guncelleyici tarafından geçmek için 10.2.2 yüklemeniz lazım, oradan son sürüme geçebilirsiniz.

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
Hem yeni gelen güncellemeyi yapmak istemiyorsunuz hemde en güncel Android versiyon olsun diyorsunuz. İkisinden birini seçmeniz gerekli

MI 5s Eu Beta 9.5.30

Ebubekirdn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Esat
Cihazım
Redmi note 6pro
Konular
1
Hocam cihazın bootloader kilidi açık ise, Mi Flash veya Twrp ile direk rom yükleyebilirsiniz. 10.3.2 veya 10.3.3 sürümüne guncelleyici tarafından geçmek için 10.2.2 yüklemeniz lazım, oradan son sürüme geçebilirsiniz.

Hocam bootloader kilidi ne oluyor yada kilidi açıkmı nasıl öğreniriz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Anladığım kadarıyla ilk bu 10.2.2 güncellemesini yaptıktan sonra en son sürüm güncellemesi cihaza gelicek doğrumu anlamışım.

Son düzenleme:
Üst Alt