Yardım Redmi Not 12 Pro+ Cihazına Endonezya Rom Google Play protect sertifikası yok Hatası

cloude33

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi11T
Konular
6
Redmi Not 12 Pro+ (RubyPlus) Cihazına Endonezya Romunu Yükleyip Google Play protect sertifikası yok Hatası Alan Oldumu?
Hatanın Çözümü için Önerisi olan varmıdır.
MiflashTool ile temiz bir kurulum yaptım. Google telefon uygulamasından kurtulmak için ama bu sefer de Google Play protect sertifikası yok Hatası Verip duruyor. bu konuda görüşlerinize ihtiyacım var

Dreamer62

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gereksiz
Cihazım
RedmiNote11 Pro
Konular
1
Bootloader kilidi kapalı ise vermemesi. Aklıma geldide Endonezya romu ilk yüklediğimde böyle netflixde full hd görüntü alamamıştım tekrar yüklediğimde düzelmişti

Cemdede

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Redmi Note 10s
Meslek
Otobüs Kaptanı
Konular
76
Cihazınızda imei kaydı yoksa vere bilir benimki kayıttan sonra düzeldi

k50gaming

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
onurcan
Cihazım
k50gaming
Konular
5
Redmi Not 12 Pro+ (RubyPlus) Cihazına Endonezya Romunu Yükleyip Google Play protect sertifikası yok Hatası Alan Oldumu?
MiflashTool ile temiz bir kurulum yaptım. Google telefon uygulamasından kurtulmak için ama bu sefer de Google Play protect sertifikası yok Hatası Verip duruyor. bu konuda görüşlerinize ihtiyacım var
merhaba, cmd ekranın da cihaz bilgisi de rubyplus olarak mı çıkıyor ? bende de discovery edition cihaz var ve fake room yüklü bunu taiwanla değiştirmek istiyorum ancak cesaret edemedim.

Dreamer62

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gereksiz
Cihazım
RedmiNote11 Pro
Konular
1
Cihazınızda imei kaydı yoksa vere bilir benimki kayıttan sonra düzeldi
Bir alakası olduğunu düşünmüyorum son 3 yıldır imie kayıtsız cihaz kullanıyorum ve böyle bir şey yaşamadım. Şuan kullandığım cihaz ruby kayıt yok fakerom yüklü ve sertifka hatası yok netflix full hd izliyorum

cloude33

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi11T
Konular
6
merhaba, cmd ekranın da cihaz bilgisi de rubyplus olarak mı çıkıyor ? bende de discovery edition cihaz var ve fake room yüklü bunu taiwanla değiştirmek istiyorum ancak cesaret edemedim.
Merhabalar
Cihazın cmd den koduna baktığımda rubyplus gözüküyor ama xiaomi cihaz sorgulamaya ( ) imei numarasını girdiğim de

Redmi Note12 探索版 ( Kaşif Sürümü)

discovery yazıyor.
çin romu ve global romda da bu hatayı vermiyor. endonezya ve avrupa(EEA) romunda verdi. Türkiye romunu denemedim. enterasan bir hata yazılımla ilgili belki diğer güncellmelerde düzelir

k50gaming

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
onurcan
Cihazım
k50gaming
Konular
5
Merhabalar
Cihazın cmd den koduna baktığımda rubyplus gözüküyor ama xiaomi cihaz sorgulamaya ( ) imei numarasını girdiğim de

Redmi Note12 探索版 ( Kaşif Sürümü)

discovery yazıyor.
çin romu ve global romda da bu hatayı vermiyor. endonezya ve avrupa(EEA) romunda verdi. Türkiye romunu denemedim. enterasan bir hata yazılımla ilgili belki diğer güncellmelerde düzelir
yani cihaz kilidini açıp ruby kodlu Taiwan ya da global rom yüklesem direnç kayıtlı imeiye bir şey olur mu sizce ?

cloude33

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi11T
Konular
6
yani cihaz kilidini açıp ruby kodlu Taiwan ya da global rom yüklesem direnç kayıtlı imeiye bir şey olur mu sizce ?
Direnç ile kayıt yapıldıktan sonra imei sorunu yaşamazsınız.

h4k

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
22101316I
Konular
1
Çözüme ulaşabildiniz mi acaba? Bende taiwan da aldım

huseyinasici93

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Note 12 Pro+
Konular
2
Merhaba redmi note 12 pro plus telefonum için RUBYPRO rom arıyorum nereden indirebilirim

Üst Alt