Yardım Redmi Not 12 Pro 5G Cihazında 3G İnternete Bağlanamama Sorunu Hakkında..

elturco0935

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Toprak Enis
Cihazım
Redmi not 8
Konular
31
Hocam şöyle izah edeyim telefonda çekim olarak merkezi konumda yaşadığım için sorunum yok olmuyorda. Çin cihazı olması band 20 olmaması onuda biliyorum. Beni çıldırtan durum şu 3g ye alınca hadi internet çekmiyor ama şebeke neden gidiyor. Aynı cihazdan validemde var asla konuşurken ses gitmesi yok mobili hep açık kopmalar yok. Bugun zaten tekrar imei attıracağım öyle deneyeceğim 3g köy yada kırsal kesimlerde şebeke için bile lazım oluyor. Her yerde 4.5 g baz istasyonu yok malesef. Yardımcı olmanız babında ayrıca çok teşekkür ediyorum gününüz aydın olsun.

RedmiNice

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi 12(fire)
Konular
9
Hocam şöyle izah edeyim telefonda çekim olarak merkezi konumda yaşadığım için sorunum yok olmuyorda. Çin cihazı olması band 20 olmaması onuda biliyorum. Beni çıldırtan durum şu 3g ye alınca hangi internet çekmiyor ama şebeke neden gidiyor. Aynı cihazdan validemde var asla konuşurken ses gitmesi yok mobili hep açık kopmalar yok. Bugun zaten tekrar imei attıracağım öyle deneyeceğim 3g köy yada kırsal kesimlerde şebeke için bile lazım oluyor. Her yerde 4.5 g baz istasyonu yok malesef. Yardımcı olmanı babında ayrıca çok teşekkür ediyorum gününüz aydın olsun.

Tesekkur ederim 3g ye alinca bende oyle bir sorun olmuyor daha imei de attirmadim bilemiyorum bu cihazlar sans isi

elturco0935

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Toprak Enis
Cihazım
Redmi not 8
Konular
31
Tesekkur ederim 3g ye alinca bende oyle bir sorun olmuyor daha imei de attirmadim bilemiyorum bu cihazlar sans isi
3g ye alınca 1 dakika olmadan şebeke gidiyor hocam sorun ımeı kısmında sanırsam.Bugun nazillimizin kurtuluşu :) Haluk levent gelecek hem onu izlemeye giderim hemde ımeı attırırım artık :)

prof

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serdal
Cihazım
22101316C
Konular
0
Arkadaşlar yaklaşık 1 yıldır Redmi not 12 pro5g kullanıyorum şebeke de bende aynı sorunlar yaşadım çözüm Çin roomu oldu TR dili de ekledim 3 g ye de alsam çekiyor bilginize sunuyorum.

ozmen_celik

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ozzy
Cihazım
RN 13 Pro + 5G
Meslek
Software Developer
Konular
4
Merkezi kesimde oturuyorum Hocam. 4.5 interneti hızlı bitiriyor bu sebeple 3g kullanmam gereken zamanlar oluyor.Onu da geçtim 4.5g çekmeyen yerlerde 3g den sinyal alması gereken cihaz sanırım hiç çekmeyecek.
3g de interentin daha cabuk biter 4.5g ye göre. Bir cok kişi bu yanlış bilgiyle ilerliyor. İnternetin ne kadar yavas ise o kadar fazla ve uzun paket gönderip alıyor. Seni de bu kulaktan duyma laflar meşgul ediyor gibi. Bence sen otomatik medya oynatmaları kapat instagram, facebook ve youtube da.

RedmiNice

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi 12(fire)
Konular
9
Arkadaşlar yaklaşık 1 yıldır Redmi not 12 pro5g kullanıyorum şebeke de bende aynı sorunlar yaşadım çözüm Çin roomu oldu TR dili de ekledim 3 g ye de alsam çekiyor bilginize sunuyorum.

Peki ya pil ve sicaklik performansi nasil

Üst Alt