Yardım Redmi not 11 se doğru rom'u bulamadım

modelxl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kenan
Cihazım
note 10 g
Konular
3
teşekkür ederim xiaomi telefonlar bir başka sadece biraz sabır istiyor gerisi çözülüyor.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
teşekkür ederim xiaomi telefonlar bir başka sadece biraz sabır istiyor gerisi çözülüyor.
tecrübede istiyor hocam. tek cümlede yazıverdiğimiz çözüm çoğu zaman mutfağımızda uzun uğraşlarda pişirilip sunuluyor..

recomaral

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
recep
Cihazım
Redmi note 11se
Konular
0
geçmiş olsun. dediğim gibi şebeke sorunu olursa haber edin tamirini gerçekleştiririz wifi sorunu vs.
Merhaba bende aynı telefon var şebeke sorunu yaşıyorum nasıl çözeriz bunu. Teşekkürler

M2103K19C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

altcan 34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
altan
Cihazım
mi 9t
Konular
0
Tamam siz deneyin olmazsa biz uzak bağlantı ile hallederiz. güncelleme ve sıfırlama yapmadan, şebeke sorunu olmadan sorunsuz kullandırırız..
bende de var aynısı yazılım attım wifi ve bluetooth calısmadı baska bir rom yukledim ses gidip gelmedi baska bir rom attım hersey calisiyor fakat bu kez de ara sıra sebeke gelip gidiyor nasıl çözersiniz ve ücreti ne kadar

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
bende de var aynısı yazılım attım wifi ve bluetooth calısmadı baska bir rom yukledim ses gidip gelmedi baska bir rom attım hersey calisiyor fakat bu kez de ara sıra sebeke gelip gidiyor nasıl çözersiniz ve ücreti ne kadar
özel mesaj gönderdim

nahita

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nahita
Cihazım
Redmi Not 8 Pro
Konular
4
bu romu yükleyin logo da resetler açılmaz ise kendi imkanlarınızla halledemeyeceğiniz bir yükleme yöntemi var ücretli destek almanız gerekli. yeniden imei işlemi falan yapılacak.. Ücretli Onarımlar bu linkten destek alabilirsiniz..
merhaba bu rom fastboot modda miflash ile mi kurulması gerekiyor yoksa trwp üzerinden mi kurulması gerekiyor.

Üst Alt