Yardım Redmi Not 10S

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Geçmiş olsun hocam
Sağol Teşekürler olacağı varmış Herşeyde Bir Hayır Vardır.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Geçmiş olsun içim cız etti
Benimde 2.3 ay önce kılıf vardı çıkardım o zamanda aynı yolda yürürken elimden uçtu aynı şekilde düştü ama birşey olmadı aldığımdan beri 2 hafta oldu kılıfı sevmediğimden çıkardım işte kılıf olsaydı kenarları camdan yüksek olduğundan tahminimce birşey olmayacaktı ama kılıfdada tuşlar sert olduğundan
Sevmiyordum Allahtan Gorilla Glass Kırıldı keşke 3 değilde 5 olsaydı redmi note 8 de bile gorilla 5 var

Geçmiş olsun iyi bari sadece cam değişiyosa .Amoled ekran bide pahalı olur
Evet dokunmatik Panel+lcd ekran takım 1950TL 950TL Kadar var yuh dedim Araştırdım 500TL exper GSM Diye buldum kargoyla göndere biliyormuş
yakın olanlar 1.2 saatde alıyormuş Birde yarın burda İstanbul Pendikde bir yer varmış akrabadan öğrendim yarın nasipse gidip bakıcam varmı kaçpara
akraba ıphone camı 200TL Yaptırmış İnşallah uygun ücret elinde cam varsa yaptıracağım

Geçmiş olsun hocam
Teşekkürler Sağol

Son düzenleme:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Telefona Nazar Değdi
1.2 Saat Sonra İş Çıkışında Montumun Sağ Cepinde Senelerden Beri Duran Telefonum Hafif Montu Silkelemeyle Ön Camın Üstüne Yere
Yapıştı Pat Diye Ses Geldi Yerden Aldım Öne Çevirdimki Öncam Parçalnmış Dokunmatik.LCD Ekran Sağlam Ön Camı Değiştireceğiz Artık.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Çok geçmiş olsun hocam :(

eeosman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi A1
Konular
0
Canınızı sıkmayın hocam, benim de cebimden fırladı bulamadım, bulan kağıt toplayıcı arkadaş da sağolsun aramalarımı yanıtlamadığı gibi bir de dayısına hediye etmiş, ne hikmetse o da çaldırmış!, yedeği olmayan, manevi değeri kıymetli verilerim gitti. Bunları adliyeye basvurduktan sonra öğrendim tabi. Şikayet edip maddi zararı alabilirdim ama gariban adam zaten yapmış bir cahillik dedim. Hala caydırıcı yasa yok. Telefonlar kimlikten bile önemlidir.

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
cantara excalabur hocam böyle cihaz buldum NFC olan model 2900 anlaştım alayımmı?

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Telefona Nazar Değdi
1.2 Saat Sonra İş Çıkışında Montumun Sağ Cepinde Senelerden Beri Duran Telefonum Hafif Montu Silkelemeyle Ön Camın Üstüne Yere
Yapıştı Pat Diye Ses Geldi Yerden Aldım Öne Çevirdimki Öncam Parçalnmış Dokunmatik.LCD Ekran Sağlam Ön Camı Değiştireceğiz Artık.

Geçmiş olsun hocam

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
cantara excalabur hocam böyle cihaz buldum NFC olan model 2900 anlaştım alayımmı?

Merhaba
Hangisi 2900 Bulamdım Çok Var Hangisiyse Sayfaya Girip Linki Atarsan Bakalım Nesi varmış

Geçmiş olsun hocam
Sağol Teşekkürler

Çok geçmiş olsun hocam :(
Sağol Hocam Telefonuda kullanamıyorum kırık olduğundan elimi sürtünce Artık Cam Parçaları Dağılmaya Elimi Kesmeye Başladı

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
Merhaba
Hangisi 2900 Bulamdım Çok Var Hangisiyse Sayfaya Girip Linki Atarsan Bakalım Nesi varmış

Sağol Teşekkürler

Sağol Hocam Telefonuda kullanamıyorum kırık olduğundan elimi sürtünce Artık Cam Parçaları Dağılmaya Elimi Kesmeye Başladı
Cihazi satın aldım hocam NFC olan model 6/128 2 haftalık cihaz yurt dışı olarak aldım 2900'tl

Cihazi satın aldım hocam NFC olan model 6/128 2 haftalık cihaz yurt dışı olarak aldım 2900'tl

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Canınızı sıkmayın hocam, benim de cebimden fırladı bulamadım, bulan kağıt toplayıcı arkadaş da sağolsun aramalarımı yanıtlamadığı gibi bir de dayısına hediye etmiş, ne hikmetse o da çaldırmış!, yedeği olmayan, manevi değeri kıymetli verilerim gitti. Bunları adliyeye basvurduktan sonra öğrendim tabi. Şikayet edip maddi zararı alabilirdim ama gariban adam zaten yapmış bir cahillik dedim. Hala caydırıcı yasa yok. Telefonlar kimlikten bile önemlidir.
Sağol Teşekkürler
Seninki Daha Üzücü Üzüldüm.Dediklerin Doğru Onlar Bulup Satmıştır.Adliye Olayından Korkup Çaldırdım Demişler
Bu Gün Öğlen İşten Çıktım İstanbul Pendikte 1.2 Telefoncuya gittim ellerinde tabiki yok siparişle 1.2 güne gelir dediler 400-500TL Diyorlar
Alıp Geldim Birde Nette Araştırdım 500TL exper GSM Diye buldum kargoyla göndere biliyormuş Whatsapp'dan yazıcam birazdan bakalım
Dokunmatik Panel+Amoled ekran takım 1950TL 950TL Kadar var Amoled Ekran Olduğundan Pahalı Mecbur yuh dedim Ya Yaptırıcam yada Telefonu Böyle Satıcam Artık
Buradaki Maceramda Sona Erecek Mecbur Ona Üzülüyorum.

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
Sağol Teşekkürler
Seninki Daha Üzücü Üzüldüm.Dediklerin Doğru Onlar Bulup Satmıştır.Adliye Olayından Korkup Çaldırdım Demişler
Bu Gün Öğlen İşten Çıktım İstanbul Pendikte 1.2 Telefoncuya gittim ellerinde tabiki yok siparişle 1.2 güne gelir dediler 400-500TL Diyorlar
Alıp Geldim Birde Nette Araştırdım 500TL exper GSM Diye buldum kargoyla göndere biliyormuş Whatsapp'dan yazıcam birazdan bakalım
Dokunmatik Panel+Amoled ekran takım 1950TL 950TL Kadar var Amoled Ekran Olduğundan Pahalı Mecbur yuh dedim Ya Yaptırıcam yada Telefonu Böyle Satıcam Artık
Buradaki Maceramda Sona Erecek Mecbur Ona Üzülüyorum.
Hocam şuan güncelleme var cihazın fotoğrafini ekledim yapıp stock twrpden format atsam IMEI gidermi gitmezmi emin değilim

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403

Hayırlı Olsun Güle Güle Kullan
Sen Redmi Note 10S e Giriş Yaptın Bende Cam Kırılınca Herhalde Çıkış Yapıcam

Üst Alt