Rom Redmi Not 10S Global MIUI V14.0.2.0.TKLMIXM İndirme Bağlantıları

sleepwalker_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MT
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
4

Burada Global için fastboot dosyası paylaşılmış. Doğru mudur acaba ?

Cemdede

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Redmi Note 10s
Meslek
Otobüs Kaptanı
Konular
76

Burada Global için fastboot dosyası paylaşılmış. Doğru mudur acaba ?
Fastboot değil twrp rom dosyası fastboot daha çıkmadı. Zip uzantılı dosyalar twrp den kurulur.

sleepwalker_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MT
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
4

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2023-03-31 225753.jpg
    Ekran görüntüsü 2023-03-31 225753.jpg
    32,4 KB · Görüntüleme: 22

hakaneli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hakan öztürk
Cihazım
redminote3-4
Konular
6
merhaba;

2:Aşağıda Bulunan Recovery İndirme Bağlantısı Üzerinden Zip Uzantılı Dosyayı İndirip Sistem Güncelleyici Üzerinden Kurabilirsiniz

demişsiniz ama bilgi toplanıyor dedikten sonra yüklenemiyor. Benim şu an ki romum MIUI Global 13.0.6 Kararlı (SKLTRXM) neden olmadığı hakkında bilgi bulamadım.

Bir de fastboot romu indirip flash tool ile yükleyebilirsiniz demişsiniz ama konuda tek bir zip dosyası var(recovery) fastboot için de geçerli olan o mu ?
Sizdeki TR rom kodlamanın orta bölümünde MI yok dikkat ederseniz. MI kodlu romlar Globaldir TR kodlu Türkiye romdur. EU kodlu Avrupa romdur. Aynı kodlu rom olursa güncelleyici üzerinden dosyayı seçerek yükleyebilirsiniz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben İndiriyorum lakin kuramiyorum,Sistem Guncelleyicisi Üzerinden Daha önce bir sekme çıkıyordu seçip kuruluyordu.Suan o seçenek çıkmıyor nasıl kurabilirim bu arada bilgisayarım yok
İlk resimdeki rom versiyonunu gösteren alana peş peşe dokunun böylece güncelleyicide dosya seçme bölümü aktif olacak. Güncelleme paketini seçin seçeneğine dokunarak indirdiğiniz romu seçmelisiniz. Ama indirilen romun mutlaka dosya ana dizininde ki downloaded_rom dosyasının içine atılması gerekir. Telefonunuzda kurulu romun MI kodlu global rom olması gerekli.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-04-09-01-13-17-260_com.android.settings-edit.jpg
    Screenshot_2023-04-09-01-13-17-260_com.android.settings-edit.jpg
    270 KB · Görüntüleme: 20
  • Screenshot_2023-04-09-01-12-39-286_com.android.updater-edit.jpg
    Screenshot_2023-04-09-01-12-39-286_com.android.updater-edit.jpg
    163,3 KB · Görüntüleme: 18
  • Screenshot_2023-04-09-01-20-00-237_com.mi.android.globalFileexplorer-edit.jpg
    Screenshot_2023-04-09-01-20-00-237_com.mi.android.globalFileexplorer-edit.jpg
    159,5 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleme:

yunusss54

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Redmi note 10s
Konular
3
Genel değerlendirme;

-Gorsel olarak çok büyük fark yapacak değişiklikler yok. Hani 13 ile 14 değil de bildigin 13.01 gibi 😊

-Stabillik acisindan gayet sorunsuz ve akıcı olmasını begendim

Sonuç olarak; O kadar bekledigimiz 14 değişiklik beklentime göre hayal kırıklığı oldu.
Pil performansı nasıl

Pil kullanimi 13'e göre daha iyi diyebilirim.

Ekran kilitleyip parmak izi ile açılması da bariz hızlanmış eskiye nazaran 👍

- Dostum 14'un tek iyi yanı pil, akıcılık olmuş zaten ama gorsellikde hicbir fark yok nerdeyse. Ama kullanim rahatlığı açısından gayet olumlu bir güncelleme tavsiye ederim.
Pil kullanımı 13 göre nasıl bende tr 13.06 var

ByRomcu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ümit
Cihazım
Redmi Note 10S
Konular
2
MIUI 14'ü yükledim. yaklaşık 1 haftadır da kullanıyorum. MIUI 13'de pil bariz şekilde akıp gidiyordu hatta son zamanlarda günü çıkartmamaya başlamıştı pilimin değişim vaktinin geldiğini düşünüyordum. Ancak MIUI 14 ile bu sorun çözülmüş, hatta oldukça şaşırdım pilin bu kadar düzelmesine. Android 13 ile alakası var mı bilmiyorum ama bu sefer yapmışlar. Tasarım ve görsel açıdan hiçbir değişiklik yok.(Bildirim mesaj ileti renklerinde hafif değişim olmuş açık griye döndü, ek olarak ayarlardaki simgelerde biraz değişiklik var onun harici her şey aynı.) 13'de olanların şiddetle geçmesini tavsiye ediyorum. BT problemi açıkcası yok bende, diğer arkadaşlar devam ediyor demiş ama bende düzelmiş sanırım henüz bi sorun olmadı.

yunusss54

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Redmi note 10s
Konular
3
MIUI 14'ü yükledim. yaklaşık 1 haftadır da kullanıyorum. MIUI 13'de pil bariz şekilde akıp gidiyordu hatta son zamanlarda günü çıkartmamaya başlamıştı pilimin değişim vaktinin geldiğini düşünüyordum. Ancak MIUI 14 ile bu sorun çözülmüş, hatta oldukça şaşırdım pilin bu kadar düzelmesine. Android 13 ile alakası var mı bilmiyorum ama bu sefer yapmışlar. Tasarım ve görsel açıdan hiçbir değişiklik yok.(Bildirim mesaj ileti renklerinde hafif değişim olmuş açık griye döndü, ek olarak ayarlardaki simgelerde biraz değişiklik var onun harici her şey aynı.) 13'de olanların şiddetle geçmesini tavsiye ediyorum. BT problemi açıkcası yok bende, diğer arkadaşlar devam ediyor demiş ama bende düzelmiş sanırım henüz bi sorun olmadı.
Bir kaç yerde bazı kişiler bataryanın öldüğünü söylemişler pil daha çok çabuk bitiyormus . Yok mui 13 ile farkı yok diyenler var.benim cihazda yeni sayılır . ilk aldığımda mui 12.5.8 yüklüydü. Sonra mui 13 yükledim 12 göre çabuk bitmeye başladı. Bende geri sürüm düşürdüm 12.5 e

Oyun performansı nasıl pubg de ısınma kasma vs

yunusss54

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Redmi note 10s
Konular
3
Benim cihaz Türkiye garantili cihaz Türkiye romunu bekliyeyim yoksa global versiyonu mu kurayım aralarında çok fark varmı benim için pil ve oyun performansı önemli

Üst Alt