Yardım Redmi Not 10 Pro güncelleme sonrası Main Menu

Minton

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi redminot
Konular
2
Arkadaşlar selam telefon imei kayıtlı bootloader kilidi açık, güncelleme geldi Miu 14 falan galiba güncelledim telefon şuanda sürekli main menü de kendi kendine sürekli ekran gidip gidip geliyor altta Nv daha iş corrupted yazısı var kırmızı ancak bootloader kilidi açık cihazın yardımcı olur musunuz rica etsem

ziko876

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Zikow
Cihazım
Note 10 Pro
Meslek
Yok
Konular
5
Özelden yazın

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Forumun var olma amacı özel mesajlarla sadece konuyu açan kişiye özel yardımcı olmak değildir. Böyle bir işlev için çok farklı platformlar mevcut. Mutlaka kişiye özel yardımcı olmak istiyorsanız o platformları tercih edebilirsiniz. Çözümü cevap olarak konu altına eklemeniz gerekli ki konuyu okuyan herkes bilgilensin ve forum amacına ulaşsın.

Ü

Üye silindi 265308

Guest
Arkadaşlar selam telefon imei kayıtlı bootloader kilidi açık, güncelleme geldi Miu 14 falan galiba güncelledim telefon şuanda sürekli main menü de kendi kendine sürekli ekran gidip gidip geliyor altta Nv daha iş corrupted yazısı var kırmızı ancak bootloader kilidi açık cihazın yardımcı olur musunuz rica etsem
Hocam Bu modemi flashlayın cihaz açılacaktır
CanYILMAZ hocamızın modemi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

--Talimatlar--
1- canyilmazHLOSv14 klasörünü uygun bir yere sürükleyiniz.
2- Telefonunuzu ses kısma ve power tuşları ile fastboot a alınız.
* Eğer telefonunuz şu an sürekli yeniden başlıyorsa yalnızca ses kısma tuşuna basılı tutmanız yeterli olacaktır.
3- Fastboot yazısını telefonunuzda gördüğünüzde telefonu bilgisayara takınız.
4- "çift tıkla modem yüklensin" dosyasına çift tıklayın ve sonucu ekrandan takip edin.

Eğer yapamazsanız yardımcı olurum

Moderatör tarafında düzenlendi:

Minton

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi redminot
Konular
2
Hocam Bu modemi flashlayın cihaz açılacaktır
CanYILMAZ hocamızın modemi

--Talimatlar--
1- canyilmazHLOSv14 klasörünü uygun bir yere sürükleyiniz.
2- Telefonunuzu ses kısma ve power tuşları ile fastboot a alınız.
* Eğer telefonunuz şu an sürekli yeniden başlıyorsa yalnızca ses kısma tuşuna basılı tutmanız yeterli olacaktır.
3- Fastboot yazısını telefonunuzda gördüğünüzde telefonu bilgisayara takınız.
4- "çift tıkla modem yüklensin" dosyasına çift tıklayın ve sonucu ekrandan takip edin.

Eğer yapamazsanız yardımcı olurum
Çok teşekkür ederim yardımlarınız için sorunum çözüldü.

ziko876

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Zikow
Cihazım
Note 10 Pro
Meslek
Yok
Konular
5
Forumun var olma amacı özel mesajlarla sadece konuyu açan kişiye özel yardımcı olmak değildir. Böyle bir işlev için çok farklı platformlar mevcut. Mutlaka kişiye özel yardımcı olmak istiyorsanız o platformları tercih edebilirsiniz. Çözümü cevap olarak konu altına eklemeniz gerekli ki konuyu okuyan herkes bilgilensin ve forum amacına ulaşsın.
IMEI repair işlemi bildiğim kadarıyla yasaklı forumda o yüzden özele yönlendirdim

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
IMEI repair işlemi bildiğim kadarıyla yasaklı forumda o yüzden özele yönlendirdim
Evet hocam IMEI tamiri yasaklı anlatımı yapılamıyor. Ancak bu konuda arkadaşımızın modem yüklemesi yeterli olacaktır, IMEI işlemine gerek yok :)

Üst Alt