Yardım Redmi Logosu

fiqys

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
12
Merhaba MIUI 12.5 modlu halini kullanıyorum A10 üzerine kurulmuş. Ryzen kernel kurdum fakat şimdi telefonu açtıgımda MIUI yazısına bile gelmyior Redmi'de takılıyor.

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Fastboot veya Recovery moda girebiliyor musunuz?

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Merhaba evet girebiliyorum
Bulabiliyorsaniz eski kernelinizi twrp veya fastboot üzerinden flashlayin bulamıyorsanız da kullandığınız romu wipe işlemi yapmadan flashlayin. Kernel romunuzla uyumlu olmadığından bootloopa düşmüş.

fiqys

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
12
Bulabiliyorsaniz eski kernelinizi twrp veya fastboot üzerinden flashlayin bulamıyorsanız da kullandığınız romu wipe işlemi yapmadan flashlayin. Kernel romunuzla uyumlu olmadığından bootloopa düşmüş.
Evet onceden yedek almistim Geri dondum fakat yavas sarj sorunundan kernel kurmam lazim illaki Inception denedim ayni sorun

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Evet onceden yedek almistim Geri dondum fakat yavas sarj sorunundan kernel kurmam lazim illaki Inception denedim ayni sorun
Maalesef cihazınızın yazılımı hakkında bilgim yok hocam.

fiqys

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
12
Maalesef cihazınızın yazılımı hakkında bilgim yok hocam.
Tamam peki bir onerin varmi Miui 12.5 tarafinda simdi bu sitede bulunan Miui Pro V2 denilen bir modli Miui var onu indirdim yavas sarj sorunu vardi onun icin baska kernel indirmem lazim baska bir onerin var mi Miui 12.5 icin stok rom cok lagli bende

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Tamam peki bir onerin varmi Miui 12.5 tarafinda simdi bu sitede bulunan Miui Pro V2 denilen bir modli Miui var onu indirdim yavas sarj sorunu vardi onun icin baska kernel indirmem lazim baska bir onerin var mi Miui 12.5 icin stok rom cok lagli bende
Dediğim gibi hocam, cihazınızı kullanmadığım gibi yazılımı hakkında da bilgim yok. Hangi rom iyidir hangisi kötüdür bunlar deneyip öğrenilecek sonuçlar, kullanan arkadaşlar vardır elbet forumda. Cihazınızın olduğu kategoride konu açarak aynı cihazı kullanan kişilerden, daha doğru bilgiler alabilirsiniz.

fiqys

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
12
Dediğim gibi hocam, cihazınızı kullanmadığım gibi yazılımı hakkında da bilgim yok. Hangi rom iyidir hangisi kötüdür bunlar deneyip öğrenilecek sonuçlar, kullanan arkadaşlar vardır elbet forumda. Cihazınızın olduğu kategoride konu açarak aynı cihazı kullanan kişilerden, daha doğru bilgiler alabilirsiniz.
Tamam sagol

Üst Alt