Diğer Redmi k60 pro cihazımda pubg de 90 fps sorunu

Epsiose

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Leblebi
Cihazım
Redmi K60 pro
Konular
4
Cihaz Çin pazarı olduğu için global PUBG 90 FPS desteği yok elite rom veya Magisk modülü ile 90 FPS aktif olur.
Hocam tavsiyeniz için çok teşekkürler eu romdan memnunum ama safe net cst fail alıyorum root yok cihazda cihazın rom seçeneğide yok çok fazla crdroid pixel experiance vs ben artık poco f5 pro num romunu flashlamayı düşünmeye başlamıştım büyük ihtimal çalışmicaktı ama elit romu bi deneyip sorun sıkıntı varsa herkes için buraya yazarım çünkü k60 pro modeli popüler değil ve forumlardada hakkında bişeyler bulmak zor oluyo bi danışıcak burası var

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
12
Hocam tavsiyeniz için çok teşekkürler eu romdan memnunum ama safe net cst fail alıyorum root yok cihazda cihazın rom seçeneğide yok çok fazla crdroid pixel experiance vs ben artık poco f5 pro num romunu flashlamayı düşünmeye başlamıştım büyük ihtimal çalışmicaktı ama elit romu bi deneyip sorun sıkıntı varsa herkes için buraya yazarım çünkü k60 pro modeli popüler değil ve forumlardada hakkında bişeyler bulmak zor oluyo bi danışıcak burası var
Hocam BL kilidi açık cihazda her türlü sorun oluyor maalesef.
İstediğiniz romu kurun BL kilidi açıksa sorun yaratır magisk veya KernelSU gerekir maalesef.

F5 Pro bizim cihaz ile alakasız sakın öyle bir şey denemeyin. Zaten hata verir de vakit kaybı olur.

Şu an ben burada belirttiğim romu kullanıyorum KernelSU ile gayet akıcı. Sorunsuz.

Yardım - k60 pro global rom

Epsiose

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Leblebi
Cihazım
Redmi K60 pro
Konular
4
Hocam BL kilidi açık cihazda her türlü sorun oluyor maalesef.
İstediğiniz romu kurun BL kilidi açıksa sorun yaratır magisk veya KernelSU gerekir maalesef.

F5 Pro bizim cihaz ile alakasız sakın öyle bir şey denemeyin. Zaten hata verir de vakit kaybı olur.

Şu an ben burada belirttiğim romu kullanıyorum KernelSU ile gayet akıcı. Sorunsuz.

Yardım - k60 pro global rom
Hocam şuanda elit romu flashladım tek bi sorum olucak elit lite rom mu kurmam gerekiyordu yoksa elit pulus rom mu kurmam gerekiyordu pulus versyonunu bulamadım

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
12
Hocam şuanda elit romu flashladım tek bi sorum olucak elit lite rom mu kurmam gerekiyordu yoksa elit pulus rom mu kurmam gerekiyordu pulus versyonunu bulamadım
Elite plus rom ücretli bir sürüm doğrusu siz lite benim paylaştığımı kurun. Ben şu an eu beta final kullanıyorum aslında en beğendim rom eu beta.

Ali Özgür

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
K60 Pro
Konular
2
Telefonculardan aldıgım bilgiye göre elite rom Türkiye'de play store desteklemiyormus. Magisk olayını bilmiyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Crdroid veya magisk ile sorununuzu çizebilirsiniz hocam
Telefonu yeni aldım globalde oyunu kurup deneyeceğim olmazsa deneyeceğim. Telefonculardan aldıgım bilgiye göre elite rom Türkiye'de play store desteklemiyormus. Crdroid ne oluyor?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Telefonculardan aldıgım bilgiye göre elite rom Türkiye'de play store desteklemiyormus. K60 proyu yeni aldım. Global'de pubg yi kurup deneyeceğim 90 fps almazsam magisk ve birisi crdroidi önermişti. Crdroid'in ne olduğunu bilmiyorum. Araştıracağım.

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 265308

Guest
Telefonu yeni aldım globalde oyunu kurup deneyeceğim olmazsa deneyeceğim. Telefonculardan aldıgım bilgiye göre elite rom Türkiye'de play store desteklemiyormus. Crdroid ne oluyor?
Elite rom play store destekli

Fakat crdroid hem hızlı hemde pili daha iyi olur
Crdroid custom romdur

Magisk modülü ben kullanıyorum sorun Yok

Üst Alt