HyperOS Redmi K60/Poco F5 Pro HyperOS Çin Kararlı İndirme Bağlantısı

black

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
13
Herhangi bir TWRP ile kurabilirsiniz, kurulumdan sonra dokunmatik çalışmazsa TWRP ekranında, bu orangefox'a geçiş yapın, bununla kurmayın ama, android 13 üzerinde dokunmatik çalışmaz bu orangefox'ta. Kısacası kurulumu kendi twrp'niz ile yapın sonra da twrp ekraninda dokunmatik çalışmazsa bu orangefox'ta geçiş yapın.
Abi ben kurdum,diğer twrp ile dokunmatik çalışmıyordu,yanlış anlamadıysm direk bu orangefox u mu kullanayım?

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Abi ben kurdum,diğer twrp ile dokunmatik çalışmıyordu,yanlış anlamadıysm direk bu orangefox u mu kullanayım?
Romu kurduktan sonra bu orangefox'ta geçis yapın evet. Şuan bu ofox'u kurarsanız dokunmatik çalışacaktır.

black

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
13
Eu olanı dağıtılmadı mı daha?inndirdimm yükleyemedim normal recoveryden,ve bu çin sürümüde google hizmetleri kullanabiliyormuyuz?

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Eu olanı dağıtılmadı mı daha?inndirdimm yükleyemedim normal recoveryden,ve bu çin sürümüde google hizmetleri kullanabiliyormuyuz?
Henüz eu rom çıkmadı, bizde beklemedeyiz. Google için ayarlardan Temel Google Hizmetlerini aktiflestirip Google Play'i vs. kendiniz apk olarak kurmalısınız. Dahili olarak Türkçe dil desteği yok bilginix olsun, forumda ki modlarla dil desteği ekleyebilirsiniz.

Üst Alt