Sohbet Redmi K40 Gaminghakkında ne düşünüyorsunuz ?

TosunPASA

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tosun
Cihazım
Mİ 10T Pro
Meslek
Sys Support - IT
Konular
91
merhaba

mi 10 ultra ile k40 gaming tercih sorunu yaşıyorum. normalde kamera ve performans değerleri olarak 11 ultrada gözüm fakat satış fiyatları aşırı uçuk değerlerde.

oyun oynuyorum. ve bütçem 11 ultra almaya uygun değil. normal satış rakamlarının 2 katı değerleri istiyor getirenler.

youtube videolarını seyrediyorum. ama sonuçda mtk işlemci.. rise of kingdoms oynuyorum...

bu arada telefonun sarı renk olması da aşırı güzel bir albeni oluşturuyor..

cihazı genel olarak değerlendirebilecek varmı ?

forumda konu başlığı açılmamış ????

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
K40 gaming benim de çok hoşuma gitmişti hocam ama o fiyatı MTK işlemciye vermeye bir türlü elim gitmiyor... :)

İşlemciye hem Xiaomi hem de MTK çok güveniyor ama bu konuda maalesef önyargılıyım. İşlemci dışında ise her şeyiyle alınabilir bir cihaz bence.

TosunPASA

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tosun
Cihazım
Mİ 10T Pro
Meslek
Sys Support - IT
Konular
91
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
zaten sorun da o
yerel youtuber lar da işlemci için çok harika yorumu yapmıyor.
ayrıca mtk nın genel yapısında.. oyun gibi yüksek gpu larda ufak bir takılma ve refresh sorunları oluyor. özellikle ani geçişlerde.. her oyunda belli olmuyor. oynadığım oyun pubg gibi değil.. anlık savaşıyorsun. ama aynı anda meydan da 200 den fazla kişinin enaz 1 kıta olmak üzere askeri oluyor. pubg de görsel kalite ve derinlik çok aşırı olabilir ama ekranda hareket eden obje sayısı az..
2 hafta önceki savaşda sahaya askerlerimi çıkardım.. sadece bana saldırdıklarını biliyorum.. ama ekranımda saldıran gözükmüyor.. raporda baktım 20 kişi saldırmış ama benim gördüğüm kimse yok.. Mi9T ile yaşadığım bir olay.

tabiki bana özel bir durum.. ve bu oyun en iyi ipad de performans veriyormuş o ayrı konu....

mehmedemiin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EMİN
Cihazım
k40 gaming
Konular
1
ben şuan kullanıyorum çok akıcı ama rom sıkıntısı var henüz redmi k40 gaming olarak global romu yok ama poco f3 gt olarak india(hindistan) romu var bu romu beğenmedim antutu v9 testinde 611000 gibi bişeyler verdi 12gb ram 128 hafiza cihazim (cihaz geldiginde global rom vardı üstünde ben poco global kurdum ama internette bidaha üstünde gelen romu bulamadım)

Safa53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Safa
Cihazım
Xiaomi k40 gami
Konular
8
Arkadaslar k40gaming kullaniyorum 8aydir. Mikrofon sorunum var yaklasik 8 aydir. Whatsapta veya pubg deyken haporlerden konusunca sesim karsi tarafa hep az veya boguk gidiyor. Bu durum bazen oyun icinde düzeliyor ama surekli ayni. Kilifla falan alakali degil herseyi denedim attirmadigim rom kalmadi suan vietsup13,0,4 kullaniyorm sorun yazılımsal düşünüyorum yine çünkü arada ses guzel gidiyor ve mikrofon test uygulamalarnda deneyince bazi uygulamalarda ses guzel gidiyor ve kablolu kulaklikta ses terstten geliyor Bluetooth kulaklikta sorun yok ama

Üst Alt