Uygulama Redmi K40 Gaming Güvenlik Uygulaması ve Gameboster tetik tuşları Açılmıyor Çözümü

Muhtereman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Baytar
Cihazım
K40 gaming
Konular
0
Herkese merhaba arkadaşlar benim gibi redmi k40 Gaming Edition alanlar var ve ortada bir rom yok anladığım kadarı ile fake rom dedikleri rom varmış. Araştırmalarım neticesinde çin tonlarını Türkçe'ye çeviren MoreLocale 2 adlı bir uygulama da olduğunu öğrendim ama bu yüklü gelen romu öyle yaptılar bilmiyorum.
Gelelim konumuza telefonda securiry(güvenlik) uygulaması ve tetik tuşları bende çalışmıyor eğer sizlerde de çalışmıyor ise vereceğim uygulamayı telefonunuza yüklemeniz yeterli olacaktır tetik tuşlarını açtıktan sonra Gameboster açılacaktır oyunda çalışıp çalışmadığını deneyince yazacağım. Unutmayınız sadece Çin romda çalışır o telefon hakkında yazan yere girdiğiniz de global yazıyor üstünde oynama yapmışlar yüklü olan çin romu.

Başlığı kim açtıysa kim yorum yaptıysa hepsinin ayrı ayrı her yerinden öpüyorum. İndirme linkinden inmedi ama dosyanın adıyla arama yapınca aradım buldum dediği sürüm apk yüklenince çalıştı. Teşekkürler...

Hassini44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hassini44
Cihazım
K40
Konular
0
Edit bu konuyu açtıktan sonra PUBG indirdim ve denedim gayet tuşlar güzel çalışıyor sırf bu çalışmıyor diye telefonu satacaktım moralim bozuluyordu eğer tuşları yapamayan olursa videolu anlatımda yapabilirim unutmayın tuşları atama yapmadan çalışmaz. Herkese hayırlı günler.
Bunun videolu anlatımının linki varmı?

devrannnn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
devran
Cihazım
redmi k40 gamin
Konular
0
Başlığı kim açtıysa kim yorum yaptıysa hepsinin ayrı ayrı her yerinden öpüyorum. İndirme linkinden inmedi ama dosyanın adıyla arama yapınca aradım buldum dediği sürüm apk yüklenince çalıştı. Teşekkürler...
dosya adını söylermisin

mehmettarikatas27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Taa
Cihazım
K 40 gaming
Konular
0
YouTube video nerede bulamadım

mehmettarikatas27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Taa
Cihazım
K 40 gaming
Konular
0
Kardeşim lütfen bana da söyle
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Edit bu konuyu açtıktan sonra PUBG indirdim ve denedim gayet tuşlar güzel çalışıyor sırf bu çalışmıyor diye telefonu satacaktım moralim bozuluyordu eğer tuşları yapamayan olursa videolu anlatımda yapabilirim unutmayın tuşları atama yapmadan çalışmaz. Herkese hayırlı günler.
Abl nasıl yaptınız

mehmettarikatas27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Taa
Cihazım
K 40 gaming
Konular
0
Abi video nerede var

Üst Alt