Recovery Redmi K30 Pro- Twrp 3.4.2B-0623 Tek Tuş Yükleme Aracı

Ömür Kaya

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömür
Cihazım
POCO F2 PRO
Konular
7
Custom eu rom yükledikten sonra twrp kalıcı olur
Açıkçası ben eu romu Chrome ikonu sorunu yüzünden kullanmıyorum ve de betasında android 11 olduğu için sıkıntılar var. Stabili ise yine Chrome ikonu bug'lı ve de neredeyse fastboot rom ile birebir aynı. sound assistant bile yok

Kutuzov

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
3
Açıkçası ben eu romu Chrome ikonu sorunu yüzünden kullanmıyorum ve de betasında android 11 olduğu için sıkıntılar var. Stabili ise yine Chrome ikonu bug'lı ve de neredeyse fastboot rom ile birebir aynı. sound assistant bile yok
Ses asistanı nedir kilit ekranında çıkan müzik oynatıcısından mı bahsediyorsunuz. Chrome ikon da nasıl bir sıkıntı var

Ömür Kaya

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömür
Cihazım
POCO F2 PRO
Konular
7
Ses asistanı nedir kilit ekranında çıkan müzik oynatıcısından mı bahsediyorsunuz. Chrome ikon da nasıl bir sıkıntı var
See asistanı birden fazla ses kaynağının ses düzeyini ayrı ayrı ayarlamaya yarıyor. Oyun oynarken arka planda hafiften Spotifydan şarkı çalsın istiyorsan ses asistanına ihtiyacın var

tariktumanbay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nix
Cihazım
xiaomi K20 pro
Meslek
elektrık teknıkerı
Konular
1
Custom eu rom yükledikten sonra twrp kalıcı olur
Merhaba teli yeni aldım da kilit için bekliyorum. Sonrasında eu beta mi yüklsem mi yoksa eu stable mi yada şey düşünüyorum beta yükleyip ama biraz kaç versiyon esksini yani Android 10 olanı yüklesem nasıl olur acaba son sürüm 11 olduğu için sıkıntı oluyor muş

Kutuzov

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
3
Merhaba teli yeni aldım da kilit için bekliyorum. Sonrasında eu beta mi yüklsem mi yoksa eu stable mi yada şey düşünüyorum beta yükleyip ama biraz kaç versiyon esksini yani Android 10 olanı yüklesem nasıl olur acaba son sürüm 11 olduğu için sıkıntı oluyor muş
Valla hocam o konuda pek bilgim yok maalesef
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

See asistanı birden fazla ses kaynağının ses düzeyini ayrı ayrı ayarlamaya yarıyor. Oyun oynarken arka planda hafiften Spotifydan şarkı çalsın istiyorsan ses asistanına ihtiyacın var
Onu nasıl ayarlıyoruz acaba tarif edebilir misiniz

asaf47

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
selahaddin
Cihazım
mi8
Konular
0
s.a arkadaşlar poco f2 pro yedek qcn si olan varmı???

Ömür Kaya

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömür
Cihazım
POCO F2 PRO
Konular
7
Geçenlerde magisk kurmama rağmen kendini silmişti -en azından ben öyle sanıyordum- bugün güncelleme kurarken(miui12.0.4.0) dosyalar indikten sonra nasıl olduysa twrp'ye geçti, kurulum yaptı ve magisk uçtu tekrar magisk kurmak istiyorum ama yine giremiyorum, kendi fastboot'u ve kendi recovery menüsü açılıyor

mucahidtras

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mücahid
Cihazım
Xiaomi MiMax
Meslek
Öğrenci
Konular
2
TWRP'de wipe kısmında sistem yok maalesef. Eu Beta kullanıyorum, ne yaptımsa da Mi Globe gibi eu tabanlı bir romu system wipe olmadan kuramadım. Stabil bir twrp yok mu hala?

Aziz06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aziz
Cihazım
9T pro
Konular
0
Twrp yükledim root ettim ancak root Explorer vs ile bişey silemiyorum. Read only sistem hatası veriyor

Üst Alt