Soru Redmi K20 Pro Takas

boranarikci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Boran ARIKCI
Cihazım
Mi 9T 6/128
Konular
7
Merhabalar herkese iyi forumlar. Mi 8 se cihazımı redmi K20 Pro modeli ile takaslamayı düşünüyorum. Telefonun kronik sıkıntısı ya da sıkıntıları var mı? Bir kaç yerde şebeke sorunu var diye duydum ama doğru mudur?

cemtoksal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cem
Cihazım
Redmi K20 Pro
Konular
8
Band 20 (Vodafone) sizin için sorun olmazsa bence geçiniz. Cihaz k20 pro değil de Mi9t pro ise band 20 destekliyor.

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

CumhurK

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Xioami Mi9T Pro
Konular
10
Selam, k20 pro Türkiye'de 4,5g için sıklıkla kullanılan band20 desteği bulunmuyor. O yüzden 3,5g olarak bağlanıyor. Eksiklik mi dersen bence değil çünkü benim 9t pro da band20 kapalı, 3,5g tercihli kullanıyorum. Zaten 20-30 mbps arası hızla çalıştığı için sorun yaşamıyorum.

SkyMan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
SkyMan
Cihazım
Redmi K30 Pro
Konular
1
Merhabalar herkese iyi forumlar. Mi 8 se cihazımı redmi K20 Pro modeli ile takaslamayı düşünüyorum. Telefonun kronik sıkıntısı ya da sıkıntıları var mı? Bir kaç yerde şebeke sorunu var diye duydum ama doğru mudur?
Hattın Vodafone olmasın sakın, telefonu 1,5 yılldır eşim kullanıyor ve ısrarla operatörünü değiştirmesini tavsiye ettiğim halde değiştirmiyor ve sonuç ne mi?Kanser olmak üzereyim hat çekmiyor bazen kendisine ulaşamıyorum,ulaştığım anlarda ise görüşmeler kesik kesik oluyor, internet bağlantısı da içler acısı bu arada.Bizim cihazımız Redmi K 20 Pro,bant 20 sorunu bu çin modelinde mevcut,terci senin, kolay gelsin.

cemtoksal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cem
Cihazım
Redmi K20 Pro
Konular
8
İzmir'deyim. Kırsal tabir edilen bazı şehir dışı yerleşim bölgelerinde 800mhz bandını (band 20) kullanan Vodafone için bu bandtan yayın yapmadığı yerlerde diğer bandlardan yayın yoksa şebeke çekmiyor. Onun dışında 4.5 g her yerde çekiyor. Telefonda 4.5G sorunu var gibi algılanmasın. Şuan kullandığım telefon K20 pro ve şebeke Vodafone.

Heisenberg45

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ferzan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Yanlış biliyor olabilirim ama mi 8se de Çine özel bir cihazdı. Eğer ondada band 20 yoksa hiçbir farklılık hissetmezsiniz.

Nurullah6547

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NURULLAH
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
6
1 yıldan fazladır bende k20 Pro var ne kırsalda ne de şehirde şebeke sorunu çekmedim vodafonda. Ayrıca çok stabil ve oyunda çok iyi performans sergiliyor. Uygun fiyata bulursan kaçırma şuana kadar hiçbir soru la karşılaşmadım

boranarikci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Boran ARIKCI
Cihazım
Mi 9T 6/128
Konular
7
Band 20 (Vodafone) sizin için sorun olmazsa bence geçiniz. Cihaz k20 pro değil de Mi9t pro ise band 20 destekliyor.

Mi 8 se cihazımda da bulunmuyor diye biliyorum ama benim için pek bi sorun teşkil etmiyor mobil veri yeterli hızı sağlıyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hattın Vodafone olmasın sakın, telefonu 1,5 yılldır eşim kullanıyor ve ısrarla operatörünü değiştirmesini tavsiye ettiğim halde değiştirmiyor ve sonuç ne mi?Kanser olmak üzereyim hat çekmiyor bazen kendisine ulaşamıyorum,ulaştığım anlarda ise görüşmeler kesik kesik oluyor, internet bağlantısı da içler acısı bu arada.Bizim cihazımız Redmi K 20 Pro,bant 20 sorunu bu çin modelinde mevcut,terci senin, kolay gelsin.
Hattım türk Telekom şuanki cihazımda pek bi sorun olmuyor ama k 20 proda da aynı şekil olur büyük ihtimalle teşekkür ederim.

Yanlış biliyor olabilirim ama mi 8se de Çine özel bir cihazdı. Eğer ondada band 20 yoksa hiçbir farklılık hissetmezsiniz.
Evet ben de aynı şekilde biliyorum bu cihazımda da yok sanırım benim için bi sorun teşkil etmiyor.

1 yıldan fazladır bende k20 Pro var ne kırsalda ne de şehirde şebeke sorunu çekmedim vodafonda. Ayrıca çok stabil ve oyunda çok iyi performans sergiliyor. Uygun fiyata bulursan kaçırma şuana kadar hiçbir soru la karşılaşmadım
Teşekkür ederim yorumunuz için.

fkapusuz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
fatih
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
0
Ben 2.el mi9t pro aldım cihaz sözde 5 aylıkmış ama ekranın yarısı beyaz yarısı gri gibi dikkatli bakınca bakmazsan görmezsin.

eksiomi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burhan
Cihazım
Redmi Note 4
Meslek
Parfümcü
Konular
5
Problem operatör kaynaklı değil.Hatalı qcn işlemi yapılmıştır.Birkaç arkadaş var bu işi çözen. Ben uzaktan bağlantı ile hallettirdim

Üst Alt