Rehber Redmi K20 Pro MiFlash Rom Yükleme+Twrp Magisk Custom Romlar ve Driverler

Yusuf1233

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
Redmi k20 Pro
Meslek
Bankacı
Konular
8
Ho

Hocam sizi rahatsız ediyorsa miroom tavsiye ederim twrpden önce sistem yedeği alıp bilgisayara kaydedin. wipe data, system, cache yapıp yükleyin.
Rom yükleme işini pek bilmediğim için aldığımdan beridir bu rom var ve oto güncelleme geldiği için uğraşmak istemedim :)

SerhanTR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serhan
Cihazım
Redmi K20 Pro
Konular
3
Android 10 tabanlı bir romdan 9 tabanlı bir roma geçmenin sıkıntısı olur mu ? Şebeke sorununu hala çözemedim mi-room kurdum maalesef şebekeyi hala görmüyor telefon.

HaKaaN35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Alüminyum kompozit
Konular
41
Son düzenleme:

slash

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi band 2
Konular
19
Eu rom 10.3.16 kullanıyorum ahizede sıkıntı yaşıyorum ara sıra arama yapıyorum ses yok, hoparlör açınca ses geliyor; cihazı yeniden başlattığımda düzeliyor durum, benzer sıkıntıyı yaşayan var mı? Bunun yanında, mi room yüklemek için nasıl bir yol izlemem gerekiyor? Twrpden wipe data yapıp direk yükleyebiliyor muyum yoksa pcden mi flashla mı yüklemek gerekiyor?

HaKaaN35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Alüminyum kompozit
Konular
41
Eu rom 10.3.16 kullanıyorum ahizede sıkıntı yaşıyorum ara sıra arama yapıyorum ses yok, hoparlör açınca ses geliyor; cihazı yeniden başlattığımda düzeliyor durum, benzer sıkıntıyı yaşayan var mı? Bunun yanında, mi room yüklemek için nasıl bir yol izlemem gerekiyor? Twrpden wipe data yapıp direk yükleyebiliyor muyum yoksa pcden mi flashla mı yüklemek gerekiyor?
Twrp ile yükleniyor bu cihazlarda çok sıkıntı var hocam elektronik biraz şans işi ama az olmasına rağmen çok kişi sorun yaşıyor.

Muhammedeminacikel

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
7
Cihazım
Minote 3
Konular
5
fastboot modda kaldım TWRP yükleyemiyorum lütfen yardım eder misiniz ? bilgisayara driverda kurdum fakat telefonu bilgisayara bağladığımda k20 pro görmüyor ne yapmam lazım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

lÜTFEN YARDIM.. FASTBOOT MODDA KALDIM.. TELEFON KAPAMA TUŞUNA BASILI TUTUNCA REDMİ LOGOSU ÇIKIYOR..NASIL ROM YÜKLEYEBİLİRİM TEKRAR.. AYRICA TELEFONU BİLGİSAYARA BAĞLADIĞIMDA K20 PRO DEPOLAMA KISMI ÇIKMIYOR

Son düzenleme:

HaKaaN35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Alüminyum kompozit
Konular
41
miflash ile tekrar rom yüklemeniz lazım d
fastboot modda kaldım TWRP yükleyemiyorum lütfen yardım eder misiniz ? bilgisayara driverda kurdum fakat telefonu bilgisayara bağladığımda k20 pro görmüyor ne yapmam lazım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

lÜTFEN YARDIM.. FASTBOOT MODDA KALDIM.. TELEFON KAPAMA TUŞUNA BASILI TUTUNCA REDMİ LOGOSU ÇIKIYOR..NASIL ROM YÜKLEYEBİLİRİM TEKRAR.. AYRICA TELEFONU BİLGİSAYARA BAĞLADIĞIMDA K20 PRO DEPOLAMA KISMI ÇIKMIYOR
mi flash ile tekrar rom yüklemen lazım daha sonra twrp yükleyip önce wipe yap eğer hata veriyorsa,wipe bölümünde format data yap tekrar başlatıp twrpye gir ve o şekilde rom yükle.

Muhammedeminacikel

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
7
Cihazım
Minote 3
Konular
5
çok teşekkrür ederim FASTMOOD için ROM indiriyorum inşallah yüklenir

Muhammedeminacikel

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
7
Cihazım
Minote 3
Konular
5
Mİ FLASH TOOL YÜKLEMEYE ÇALIŞTIĞIMDA BU UYARI İLE KARŞILAŞIYORUM MAALESEF.. O YÜZDEN DE ROM YÜKLEME KISMINA GEÇEMİYORUM

Ekli dosyalar

• eretytr.PNG
    eretytr.PNG
    26,7 KB · Görüntüleme: 23
Üst Alt