Rom Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro - Xiaomi.eu MIUI 10 v9.8.1 Beta ve v10.3.16.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rikifat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
rıfat
Cihazım
k20 pro
Konular
0
hocam en son aşamada yes deyip pnaylayınca aşağıda back ve reboot çıkıyor reboot seçince telonu sıfırdan kurarak açıyor.
tekrar açılınca içine yeniden romu kopyaladım trwp yi tekrar kurulum yapıp direk instal ile zip dosyasını seçtim kurulumu yapıyor en son reboot deyince tekrar trwp ekranına dönüyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

tamamdır oldu Allaha şükür

teşekür ederiz yardımlarınız için.
aynı sorun bendede var nasıl çözdünüz en son twrp geliyor tamamdır çözdüm Wipe seçeneğinden "Format Data" seçeniğini onaylayın, gelen uyarıya "yes" yazıp onaylayın bu işlemi yaptım oldu.

Son düzenleme:

arruna

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Kamu
Konular
10
aynı sorun bendede var nasıl çözdünüz en son twrp geliyor tamamdır çözdüm Wipe seçeneğinden "Format Data" seçeniğini onaylayın, gelen uyarıya "yes" yazıp onaylayın bu işlemi yaptım oldu.

Dostum bende stock flaşladım twrp magisk ama hep twrp'ye giriyor ne yapmam lazım :(

archeuscaine

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
suat
Cihazım
mi 6
Konular
22
Dostum bende stock flaşladım twrp magisk ama hep twrp'ye giriyor ne yapmam lazım :(

valla kardeşim sana akıl verirken bizde akıllık olduk benim telefon şuan fastboot modda kaldı trwp ye giremiyorum telefon fastboot moda dönüyor sanırım içindeki sistem uçtu mi flash la stock rom atıyım diyorum ama miflash la yüklenecek romu nerden bulurum bilemiyorum normalde 2 çeşit rom var bir fastboot la yüklenen birde recovery yardımıyla benim bildiğim ayrıca bir firmware olması lazım

şuan telefon sadece fastboot modda açılıyor başkada bir şey yapmıyor trwp yüklemek istediğimde telefonu görüyor ama recovery flashla dediğimde cant load diye hata veriyor. çıkamadım işin içinden napıcaz telefonu çöpemi atıcaz :@

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
valla kardeşim sana akıl verirken bizde akıllık olduk benim telefon şuan fastboot modda kaldı trwp ye giremiyorum telefon fastboot moda dönüyor sanırım içindeki sistem uçtu mi flash la stock rom atıyım diyorum ama miflash la yüklenecek romu nerden bulurum bilemiyorum normalde 2 çeşit rom var bir fastboot la yüklenen birde recovery yardımıyla benim bildiğim ayrıca bir firmware olması lazım

şuan telefon sadece fastboot modda açılıyor başkada bir şey yapmıyor trwp yüklemek istediğimde telefonu görüyor ama recovery flashla dediğimde cant load diye hata veriyor. çıkamadım işin içinden napıcaz telefonu çöpemi atıcaz :@
Fastboot rom
Rom - Redmi K20 Pro/Mi 9T Pro İçin Global Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

archeuscaine

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
suat
Cihazım
mi 6
Konular
22

Ekli dosyalar

• 1564130203662.png
    1564130203662.png
    362,7 KB · Görüntüleme: 28

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498

mateseko

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
K20 PRO Mİ 12T
Konular
2
Bende twrp kuracam diye uğraştım durdum sendeki sorun bende de oldu faabootda kaldı twrp kuruyorum açılmıyor miflash la global rom kurdum twrp kuracak arkadaşlar telefonunuzdaki kilit şifrelerini kaldırın parmak yüz tanıma kaldirmadigimiz için twrp şifre çıkıyor rom kurdum şifre yapmadan twrp kurdum sorunsuz şekilde magisk de yükledim eu kararlı rom yükledim ama ne doğru düzgün bildirimler geliyor ekran 2 kere dökün kapat aç çalışmıyor ya indirdiğim romda sıkıntı var tekrar indirip deniycem benim gibi sorun yaşayan arkadaşlar var mı yoksa bendeki romdami sıkıntı var olmazsa global rom kullanicam

Redmi K20 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt