Rom Redmi K20 Pro/Mi 9T Pro MIUI MS Rom 9.8.1

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Merhaba, #MiUIMS firmware kullanıcıları!

Güncelleme 9.8.8 mevcuttur.

[Yeni]
- yeni MiShare özelliği
- süper batarya tasarruf modu
- ayarlardaki bölge seçimi tekrar
- Son uygulamalar menüsünde yeni animasyon

[Optimizasyon]
- Gapps güncellendi
- güncellendi MiMoji (Mi8)
- MiUI MS teması güncellendi
- 9.8.8'e güncellenmiş çeviriler

[Hata düzeltmeleri]
- sabit tarayıcı çökmesi
- ilk boş bildirim düzeltildi
- Kameradaki özel filigranın sabit ekini (Mi8)

[Muhtemel hatalar]
- Hata 7 (yanıp sönmeden önce cust (root / cust) klasörünü temizleyin)
- sistemi rüzgarlandıramadı (yanıp sönmeden önce elle monte edin)

[Önemli Bilgi]
Değişikliklerin listesi değişebilir.
Android sürümünden, cihaz veya arayüz dilinden.
Üretici yazılımını yalnızca TWRP üzerinden yükleyin.

Magisk'i Kaldır: META-INF \ com \ miui \ magisk

Kurulum;
Not: Kurulum öncesi TWRP Yedekle bölümünden tam bir sistem yedeği veya veri yedeği almanızı tavsiye ederim

1. ROM' indirin ve dahili belleğe aktarın.
  2. Cihazınızı TWRP kurtarma modun da başlatın.
  3. Temizle » Gelişmiş temizlik (Wipe » Advanced Wipe)düğmesine tıklayın ve Dalvik,cache,system,satıcı(Vendor) seçip aşağıdan kaydırın
  4. TWRP ana menüsüne dönün, Yükle(install) üzerine dokunun ve Adım 1’de cihazınıza aktardığınız ROMdosyasını seçin.
  5. .zip dosyasını seçtikten sonra, Kaydır » (Swipe to Confirm Flash) yapınız. Ve kurulmasını bekleyiniz
  6. ROM’unuz başarıyla yüklendikten sonra cihazınızı yeniden başlatın

Rom'u beğenmeyenler, almış oldukları TWRP yedeği ile tekrar yüklemeden önceki ROM'larına dönebilirler

Son düzenleme:

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
K20 Pro için MIUI MS 9.7.25 sürümü yayınlandı

Değişiklikler ilk mesajda

DIYARBAKIR

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Diyar bekir
Cihazım
13 ULTRA
Konular
12
Tavsiye ederim bu romu, dediğim şekilde yükleyerek sıkıntısız kullanabilirsiniz.
Öncelikle fastboottan çin romu kurdum. Daha sonra Tek tıkla yükleme konusunda verilen twrp'yi yükledim.(son verileni kurun çin versiyonu olan, diğerinde sıkıntı var rom kurdurmuyor.) format data yaptım. bu romun 9.8.1ini kurdum üzerine magisk 20 flaşladım.
Telefon açıldı kurulum yaptım, kullanmaya başladım.
Kesinlikle kameraya girdiğinizde internet erişimi istiyor vermeyin o izni. verirseniz kamerada sıkıntı çıkıyor.
Neyse bu şekilde hallettim şuan hiç bir sorun olmadan kullanıyorum. Daha da rom falan işine girmem, her romda ayrı bir sıkıntı, Miui 11'e heveslenmeyin, gereksiz gereksiz sorunlarla uğraşıp durursunuz. Bunu, normalde 4-5günde 1 rom değiştiren biri olarak yazıyorum. SAğolsun Xiaomi beni bu işten kurtardı, böyle dandik romlar yapmasaydı hala rom yüklemeleri ile uğraşacaktım:)

Aksan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
K20 pro
Meslek
Tekstil
Konular
26
Android sürümü 9 sanırım Q sürüm gelirmi acaba ?

firan34

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
firan34
Cihazım
İphone
Konular
7
Tavsiye ederim bu romu, dediğim şekilde yükleyerek sıkıntısız kullanabilirsiniz.
Öncelikle fastboottan çin romu kurdum. Daha sonra Tek tıkla yükleme konusunda verilen twrp'yi yükledim.(son verileni kurun çin versiyonu olan, diğerinde sıkıntı var rom kurdurmuyor.) format data yaptım. bu romun 9.8.1ini kurdum üzerine magisk 20 flaşladım.
Telefon açıldı kurulum yaptım, kullanmaya başladım.
Kesinlikle kameraya girdiğinizde internet erişimi istiyor vermeyin o izni. verirseniz kamerada sıkıntı çıkıyor.
Neyse bu şekilde hallettim şuan hiç bir sorun olmadan kullanıyorum. Daha da rom falan işine girmem, her romda ayrı bir sıkıntı, Miui 11'e heveslenmeyin, gereksiz gereksiz sorunlarla uğraşıp durursunuz. Bunu, normalde 4-5günde 1 rom değiştiren biri olarak yazıyorum. SAğolsun Xiaomi beni bu işten kurtardı, böyle dandik romlar yapmasaydı hala rom yüklemeleri ile uğraşacaktım:)
HOCAM HANGİ ÇİM ROMUNU KURDUNUZ FASTBOOTTAN, ACEMİYİM , HANGİ ÇİN VERSİYONU İSE LİNK VEREBLİR MİSİNİZ Aksan

Üst Alt