Rom Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro Global Kararlı V12.0.1.0.QFKMIXM İndirme Bağlantısı

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Global Kararlı V12.0.1.0.QFKMIXM
Güncelleme Yöntemleri

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
2) Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp /Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

MiFlash 2016.04.01.0 64Bit

MIUI 12.

Sistem animasyonları

Yeni: Gelişmiş mimariye sahip fiziksel olarak yeni animasyon motoru, cihazınızın görünümünü yenileyecektir.

Yeni: Dinamik pencere teknolojisi, ekran yönünü değiştirmeyi yeni bir düzeye taşır.

Sistem görselleri

Her türlü içerik ve dil için yepyeni görsel tasarım çalışır.

Dergi düzeyindeki düzenler önemli şeyleri gündeme getirir ve içerik yapısını netleştirir.

Süper duvar kağıtları

Yeni: Süper duvar kağıtları fiziksel sınırları aşar ve her dokunuşla size ilham verir.

Düzeltme: Karanlık modda durum çubuğu renkleri düzgün görüntülenmedi

Gizlilik koruması

Yeni: MIUI 12, titizlikle geliştirilmiş gizlilik koruma testinden geçen ilk Android tabanlı mobil işletim sistemidir.

Yeni: Paylaşılan öğelerle birlikte hangi ek verilerin gönderileceğini kontrol etmek için güvenli paylaşımı kullanın.

Yüzen pencereler

Yeni: Bir messenger uygulaması tarafından yüzen bir pencereye dönüştürmek için gönderilen bir bildirimi aşağı çekin.

Yeni: Kayan pencereler, başka şeyler yapmayı duraklatsanız bile uygulamaların ön planda çalışmasını sağlar.

Yeni: Tam ekran hareketini kullanarak kayan bir pencereyi simge durumuna küçültebilirsiniz.

Yeni: Bir uygulamayı doğrudan Son Aramalar'dan kayan bir pencerede açabilirsiniz.

Optimizasyon: Bölünmüş ekran ve kayan pencereler arasında seçim yapmak için Son Aramalar'daki bir uygulama önizlemesini basılı tutun.

Kontrol Merkezi

Yeni: Kontrol merkezini açmak için ekranınızın sağ üst köşesinden aşağı doğru kaydırın.

Yeni: Animasyonlu ikonlara bakmak keyiflidir!

Optimizasyon: Kontrol merkezi artık gelen çağrılarla kapatıldı

Optimizasyon: Yeniden yönlendirme seçeneklerine basılı tutun

Düzeltme: Kontrol merkezi ilk kez açıldığında parlaklık ayar çubuğu kullanılamaması düzeltildi

Düzeltme: Geçiş sırası, eski geçiş panelinde doğru değildi

Düzeltme: SIM kartları değiştirmek bazı durumlarda uygulamayı kilitlemesi düzeltildi

Düzeltme: Düzenleme modunda erişilebilirlik özellikleri mevcut değildi

Karanlık mod

Yeni: Artık üçüncü taraf uygulamalar için karanlık mod desteği de sunulmaktadır.

Yeni: Gözlerinizi korumak için düşük ışık koşullarında kontrast otomatik olarak azaltılır.

Yeni: Cihazınız Karanlık moda geçtiğinde duvar kağıtları daha koyu görüntülenebilir.

Döküm

Yeni: Yayınlarken özel öğeleri gizleyebilir ve çoklu görev için pencereyi simge durumuna küçültebilirsiniz.

Her zaman açık ekran

Düzeltme: Kilit ekranı öğeleri Her zaman açık ekranda gösterilmesi

Kilit ekranı

Düzeltme: Parmak izi kilidini açma bazı durumlarda Her zaman açık ekranda çalışmaması giderildi

Kaldırıldı: İkinci alanda kilit ekranı ve Her zaman açık ekran sorunları

Ana ekran

Yeni: Animasyonlu Ana ekran simgeleri düzgün ve tatmin edicidir.

Yeni: Uygulamaları kaldırmak için yeni bir animasyon ekledik.

Yeni: Yerçekimi animasyonları, Ana ekrana dönmenin kesintisiz ve doğal görünmesini sağlar.

Kamera

Yeni: Yeni Pro modu özellikleri ve açıklamaları

Optimizasyon: Pro modu parametre adlandırma

Hava

Yeni: Yeni animasyonlar hava durumunu doğrudan ekranınıza getirir.

Ayarlar

Yeni: Basit mod cihazınızı basitleştirir ve temel özellikleri ön plana çıkarır.

Yeni: Uygulamalar arasında geçiş yapmak için yeni tam ekran hareketleri mevcuttur.

Notlar

Yeni: Artık notlar da klasörler oluşturabilirsiniz.

Yeni: Yeni dinamik arka planlar muhteşem görünüyor!

Yeni: Görevler şimdi tatmin edici bir animasyonla tamamlandı.

Yeni: Alt görevlerin kontrol listeleri gündeminizi yönetmeyi çok daha basit hale getirir.

Güvenlik

Yeni: Yeni animasyonlar doğal ve ferah hissetmenizi sağlar.

OTA İndirme Bağlantısı ;
Recovery İndirme Bağlantısı ;
Fastboot İndirme Bağlantısı ;

NOT: Yapılan işlemlerde oluşabilecek herhangi bir problemde sorumluluk size aittir.Ben veya Miui Türkiye asla sorumlu tutulamaz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Yusufslm9810

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf Selim
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
9
Hocam fastboot linki en az kaç güne gelir?

samster

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
14
Deneyen var mı arkadaşlar cesaret edemiyorum pilden dolayı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayrıca recovery olan dosyayı mı indireceğiz?

emrahk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
41
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayrıca recovery olan dosyayı mı indireceğiz?
twrp ile yüklemek istiyorsanız Recovery yazanı, OTA dan güncelleme yapacaksanız OTA yazanı indirmelisiniz

samster

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
14
Bence çok erken miui 11 ilk zamanları bataryadan aşırı derecede şikayet alınıyordu büyük ihtimalle miui 12 de yıpranma aşamasına geçecek telefon.

toros542

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fidieididosd
Cihazım
Redmi K20 Pro
Konular
0
Merhaba arkadaşlar az önce cihazıma MIUI 12 güncellemesi geldi. Güncellemeyi indirdim yeniden başlat yaptım. Telefon direk twrp moduna girdi. Güncelleme dosyasını flashladım. Fakat güncelleme başarısız oldu. Şimdi tekrar güncelleme dosyasını indiriyorum. Yine twrp moduna girerse ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz

emrahk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
41
Merhaba arkadaşlar az önce cihazıma MIUI 12 güncellemesi geldi. Güncellemeyi indirdim yeniden başlat yaptım. Telefon direk twrp moduna girdi. Güncelleme dosyasını flashladım. Fakat güncelleme başarısız oldu. Şimdi tekrar güncelleme dosyasını indiriyorum. Yine twrp moduna girerse ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz
Hangi sürüm twrp kullanıyorsunuz? Orange Fox ile deneyin yine açılmazsa. ayrıca güncelleme başarısız oldu derken hata ekranında ne yazdı? neden başarısız oldu? hata detaylarıyla yazarsanız daha doğru yönlendirilirsiniz

Sxiao

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
30
İndirmeye başladım :)
Hayırlı olsun

toros542

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fidieididosd
Cihazım
Redmi K20 Pro
Konular
0
Hangi sürüm twrp kullanıyorsunuz? Orange Fox ile deneyin yine açılmazsa. ayrıca güncelleme başarısız oldu derken hata ekranında ne yazdı? neden başarısız oldu? hata detaylarıyla yazarsanız daha doğru yönlendirilirsiniz
Tam hatırlamıyorum ama 3.1.3 gibi gördüm. Bu arada bilgisayarım yok. Direk telefon üzerinden yapıyorum güncellemeyi.Bu işlem için bilgisayar lazım mı? Cihazım k20 Pro. MIUI 11.0.4.global sürüm.yüklü.

Üst Alt