Recovery Redmi K20 / Mi 9T- Twrp 3.3.1-0723 Tek Tuş Yükleme Aracı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
arkadaşlar yükledim fakat attığım dosyayı ve diğer telefonun dosyalarını göstermiyor. ekran görüntülerini atıyorum . hata nerede acaba . eu rom yükleyeceğim ama dosya gözükmüyor. ayrıca recovery açtığımda telefonun kendi recovery açılıyor
Wipe bölümüne gelip format data yazan yere dokunun gelen ekrana yes yazıp onaylayın (hersey silinir) ardından reboot menüsünden recovery seçin. Rom dosyasini kopyalayıp kurulumu yapın

yakopsi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Mi Note10 Lite
Konular
8
Wipe bölümüne gelip format data yazan yere dokunun gelen ekrana yes yazıp onaylayın (hersey silinir) ardından reboot menüsünden recovery seçin. Rom dosyasini kopyalayıp kurulumu yapın
teşekkür ederim dediğiniz şekilde devam edince yükledim.

oguzkarael

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orta
Cihazım
Mi 9T
Meslek
MUHASEBE
Konular
18
hocam wipe dedik format dedik yes herşeyi sildi rom dosyasıda silinmezmi o zaman nasıl romu seçip flaş yapacağız

cloude33

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi11T
Konular
6
hocam wipe dedik format dedik yes herşeyi sildi rom dosyasıda silinmezmi o zaman nasıl romu seçip flaş yapacağız
Aslın da By.TRabzonLu Belirtmiş konu da (Rom dosyasini kopyalayıp ) diye dikkatiniz den kaçtı sanırsam. Telefon bilgisayara bağlı olacak cihaz twrp den sıfırlanacak sonra Bilgisayardan rom dosyası telefona atılıp rom yeniden yüklenecek

oguzkarael

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orta
Cihazım
Mi 9T
Meslek
MUHASEBE
Konular
18
Hocam ok ama telefon twrp de iken telefonun hafızasına dosya atamıyorum hata veriyor sorun bu

yakopsi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Mi Note10 Lite
Konular
8
Hocam ok ama telefon twrp de iken telefonun hafızasına dosya atamıyorum hata veriyor sorun bu

bende atamıyordum ama bu şekilde yapınca telefonda twrp klasörü gözüküyor ve buradan rom atılıyor. reboot menüsünde recovery dediğinde tel bağlı olsun pc ye pcden gir twrp klasörü gözükecektir.ordan da kuracaksınız

oguzkarael

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orta
Cihazım
Mi 9T
Meslek
MUHASEBE
Konular
18
Hocam aynısını kaç kez yaptım twrp klasörü çıkıyor masaüstünde ki rom dosyasını kopyalayıp twrp bin olduğu yere yapıştır diyorum hata veriyor sadece PDF dosyası gibi küçük dosyaları içine atabiliyor um.. çözemedim bir türlü yok çözümü
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayrıca twrp yüklemeden önce romu hafızaya atıyorum twrp yükleniyor açıyorum rom dosyası yok kaybolmuş uçmuş

yakopsi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Mi Note10 Lite
Konular
8
Hocam aynısını kaç kez yaptım twrp klasörü çıkıyor masaüstünde ki rom dosyasını kopyalayıp twrp bin olduğu yere yapıştır diyorum hata veriyor sadece PDF dosyası gibi küçük dosyaları içine atabiliyor um.. çözemedim bir türlü yok çözümü

Ayrıca twrp yüklemeden önce romu hafızaya atıyorum twrp yükleniyor açıyorum rom dosyası yok kaybolmuş uçmuş
Bende öyle sorun olmadı twrp klasörünün olduğu yere ve içine atabildim.

cloude33

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi11T
Konular
6
twrp s

TWRP sürümünüz nedir acaba??
ClassiCTR'nin Şu konusundaki TWRP'yi yükleyin daha stabil: Recovery - Mi 9T/K20 [TWRP] 3.1.1-2 FIXED from 4PDA [UNOFFOCIAL]
yanlız herşey silinecek biraz meşagetli süreçler sabırlı olun. sorun olursa yazın yardımcı olayım yine

oguzkarael

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orta
Cihazım
Mi 9T
Meslek
MUHASEBE
Konular
18
Sürüm yazdığınız 4pda dır.
Bu sorun çözülürse herşey çözülür

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt