Rom REDMİ K20 / Mİ 9T MİUİ11 Global Kararlı 11.0.1.0 İndirme Bağlantısı

• Konbuyu başlatan Sekko
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 160
  • Görüntüleme 17K

can_nez

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YiğitCan
Konular
13
Mi flash tool üzerinden fasboot rom unu indirip yükleyin, mi flash tool programının 2015 veya 2016 süresinde ki uygulaması yeterli olacaktır. Fasboot rom da xda formunda var
hocam miflash uygulamasını indirdim telefonu gördü bu konudaki 3.yol olan fastboot indirme bağlantısı olan dosyasını indriyorum tgz uzantılıyı doğru mu bununla mı flaşlıycam miflash tool ile birde dosyaları kurtarma gibi bi şansım varmı hala fastboot ekranında herhangi bi işlem yapmadım daha
mi flash uygulaması kurarken verileri silecekmi bazı yerlerde gördüm zaten veriler gitti diyor ama sizin bildiğiniz başka yol vardır belki ?

Hellozepp

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezgin
Cihazım
K20 PRO 8/128 G
Konular
7
hocam miflash uygulamasını indirdim telefonu gördü bu konudaki 3.yol olan fastboot indirme bağlantısı olan dosyasını indriyorum tgz uzantılıyı doğru mu bununla mı flaşlıycam miflash tool ile birde dosyaları kurtarma gibi bi şansım varmı hala fastboot ekranında herhangi bi işlem yapmadım daha
mi flash uygulaması kurarken verileri silecekmi bazı yerlerde gördüm zaten veriler gitti diyor ama sizin bildiğiniz başka yol vardır belki ?
Tgz uzantılı telefonunuz için üretilmiş fasboot rom kurmanız gerekiyor. Benim bildiğim sadece system kuracağın için data kısmın gitmeyecektir. Bende sanırım daha önce gitmedi öyle hatırlıyorum. Verileriniz silindiyse bulut sistemine yedeklediyseniz geri en son yediginizd göre gelicektir
.

can_nez

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YiğitCan
Konular
13
Tgz uzantılı telefonunuz için üretilmiş fasboot rom kurmanız gerekiyor. Benim bildiğim sadece system kuracağın için data kısmın gitmeyecektir. Bende sanırım daha önce gitmedi öyle hatırlıyorum. Verileriniz silindiyse bulut sistemine yedeklediyseniz geri en son yediginizd göre gelicektir
.
20 dakika kalmış tgz uzantılı dosyanın indirilmesine inşallah gitmez hiçbir yerde yedeği yok son 1 ayın niye böyle bir şey oldu anlamış değilim zipi indirip güncelleyiciden güncelleme paketini yükle dedikten sonra yükledi şifre alınıyor diyip tamamlandıktan sonra yeniden başlayıp fastboota geçiş yaptı öyle de kaldı

can_nez

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YiğitCan
Konular
13
Stoya hocam miflash ile rom u flaşlıyorum ama 1500 küsür saniye oldu sizce kapatıp yeniden kursammı yoksa bu kadar yavaş yüklemesi normalmi

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
can_nez hocam normal değil,Mi Flash sürümünü değiştirip yeniden deneyin. Flash ALL veya Clean ALL seçili olacak altta unutmayın.

can_nez

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YiğitCan
Konular
13
can_nez hocam normal değil,Mi Flash sürümünü değiştirip yeniden deneyin. Flash ALL veya Clean ALL seçili olacak altta unutmayın.
şimdi sürümü değiştirdim 400 saniyede flash all except storage dedim depolamayı temizlemesini istemiyorum yedeğim olmadığı için şuan system.img flaşlıyor
sol alttada device busy diyor bakalım 10 dakika daha bekliyip clear diyip deneyeceğm

can_nez

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YiğitCan
Konular
13
Hellozepp Stoya sürümü değiştirdim ve 2 dakikada oldu ve clear allı seçmediğim için verilerimin hiçbiri silinmemiş hiç bu kadar olmamıştım bu saatte beni yamıtsız bırakmadığınız ve cevaplarınız için çok teşekkür ederim iyi geceler diliyorum iyi forumlar

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Energy_republic

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Td
Cihazım
Mi 9t
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

K20 / Mİ9T MIUI 11 Global Kararlı V11.0.1.0

Güncelleme yöntemleri:

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
2) Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip cihaz güncelleyici menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

MiFlash 2016.04.01.0 64Bit

Recovery indirme bağlantısı ;
Ota Bağlantısı
Fastboot indirme bağlantısı

NOT: Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir.
Fast-food moddabkaldim. Hangisini indirmem gerek.otg uzerindennyuklemem icin

can_nez

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YiğitCan
Konular
13
Fast-food moddabkaldim. Hangisini indirmem gerek.otg uzerindennyuklemem icin
Dün aynısı başıma geldi 3.yolu indir ve miflash ile pc den yükle konunun son yorumlarına bakabilirsiniz

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt