Yardım Redmi airdots kapanmıyor-şarj olmuyor

• Konbuyu başlatan anilzi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 12
  • Görüntüleme 16K

anilzi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
anıl
Cihazım
redmi note 7
Konular
4
kulaklıkları kutusuna koyunca kapanmıyor ve şarj durumuna geçmiyor hala müzik çalmaya devam ediyor. telefondan bluetooth bağlantısını kesmeme rağmen kulaklık şarj durumuna geçmiyor hala ışık yanıp sönüyor ve bağlantı aramaya çalışıyor. kutusunu bilgisayara bağlayıp şarja taktığımda her iki kulaklıkta kırmızı yanıp şarja başlıyor. kutuya kulaklıkları koymayıp tek kutuyu şarj taktığımda kutu kendi şarj oluyor. sorun nerde anlayamadım. aynı durumu yaşayan oldumu?

Hasan.Syrk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi 7
Meslek
Öğrenci
Konular
0
Sonrasında çözdüm, kutunun şarjı bitince böyle yapıyormuş. Tekrar şarja takınca düzeldi.

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aynı Sorun Banada Oldu. Şimdi şarja koydum Şarj Ünitesini eğer sorun çözülmezse mi store'a gideceğim ürünü alalı daha 2 gün oldu

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Deadpool45

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan Gülen
Cihazım
Xiaomi redmi 8
Konular
1
kulaklıkları kutusuna koyunca kapanmıyor ve şarj durumuna geçmiyor hala müzik çalmaya devam ediyor. telefondan bluetooth bağlantısını kesmeme rağmen kulaklık şarj durumuna geçmiyor hala ışık yanıp sönüyor ve bağlantı aramaya çalışıyor. kutusunu bilgisayara bağlayıp şarja taktığımda her iki kulaklıkta kırmızı yanıp şarja başlıyor. kutuya kulaklıkları koymayıp tek kutuyu şarj taktığımda kutu kendi şarj oluyor. sorun nerde anlayamadım. aynı durumu yaşayan oldumu?
Bu sorun bende de var bir çözüm bulabildiniz mi?

Oyla:
Üst Alt