Yardım Redmi 9T Şifrelenme Sorunu (TWRP-OrangeFox)

MartinLinnes

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Xiaomi
Cihazım
Redmi 9T
Konular
5
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Endonesia 12.0.7.0
Telefon Modeli
Redmi 9T M2010J19SG
Bootloader Kilidi
Açık
Beyler cihaz hiçbir dosyayı görmüyor TWRP ekranında,DFE kurup şifrelenmeyi önlemek istiyorum fakat DFE'yi bile görmüyor. Kaç kez format data yaptım,kaç kez reboot recovery yaptım hala görmüyor. Sıkıntı nerede?

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Beyler cihaz hiçbir dosyayı görmüyor TWRP ekranında,DFE kurup şifrelenmeyi önlemek istiyorum fakat DFE'yi bile görmüyor. Kaç kez format data yaptım,kaç kez reboot recovery yaptım hala görmüyor. Sıkıntı nerede?
Farklı twrp deneyiniz

Oyla:

MartinLinnes

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Xiaomi
Cihazım
Redmi 9T
Konular
5
Ek olarak 2GB SDCard'ıma DFE atıp kurmayı denedim. DFE başarıyla kuruldu fakat hala aynı sorun devam ediyor. Dosyalar hala random ve hala şifrelenme sorunu var. Romu pcye atıyorum, yükleniyor, sonuna kadar geliyor ve sorunsuz klasöre rom iniyor fakat TWRP o dosyayı görmüyor.

note8prosahibi

Oyla:

salih.qq

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
salih
Cihazım
mi 9 t pro
Konular
16
knk telefona format çektikten sonra bunu flashla hiç bı sıkıntın kalmaz

Oyla:

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Ek olarak 2GB SDCard'ıma DFE atıp kurmayı denedim. DFE başarıyla kuruldu fakat hala aynı sorun devam ediyor. Dosyalar hala random ve hala şifrelenme sorunu var. Romu pcye atıyorum, yükleniyor, sonuna kadar geliyor ve sorunsuz klasöre rom iniyor fakat TWRP o dosyayı görmüyor.

note8prosahibi
Format data yaptınız mı romu yükledikten sonra

Oyla:

MartinLinnes

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Xiaomi
Cihazım
Redmi 9T
Konular
5
Format data yaptınız mı romu yükledikten sonra
Sorunu şöyle çözdüm fakat bir sorun daha patlak verdi. SDkart ile DFE yükledim. Sonrası cihaz sorunsuz gördü hocam, fakat MIUI 12 - Android 10'dan, MIUI 13 - Android 12 geçtiğim için sanırım TWRP uyumluluğu kesti. Bana MIUI 13 - A12 destekli bir TWRP linki atar mısınız hocam?

AOSP'ye geçmeye karar verdim. PixelExperience geçiyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

knk telefona format çektikten sonra bunu flashla hiç bı sıkıntın kalmaz
Kanka sorun şu, sdcardım olmasa yanmıştım. Ama dün bulduğum sdcardıma DFE yükledim. Sonra TWRP'den DFE'yi kurdum. Sonrası cihaz taş gibi oldu görmeye başladı dosyaları. Sonra MIUI 13 geçtim geçmez olaydım, MIUI 13 - Android 12 uyumlu TWRP olmaz ise sanırım görmeyecek dosyaları. Bugün de görmemeye başladı.

Oyla:

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Sorunu şöyle çözdüm fakat bir sorun daha patlak verdi. SDkart ile DFE yükledim. Sonrası cihaz sorunsuz gördü hocam, fakat MIUI 12 - Android 10'dan, MIUI 13 - Android 12 geçtiğim için sanırım TWRP uyumluluğu kesti. Bana MIUI 13 - A12 destekli bir TWRP linki atar mısınız hocam?

AOSP'ye geçmeye karar verdim. PixelExperience geçiyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kanka sorun şu, sdcardım olmasa yanmıştım. Ama dün bulduğum sdcardıma DFE yükledim. Sonra TWRP'den DFE'yi kurdum. Sonrası cihaz taş gibi oldu görmeye başladı dosyaları. Sonra MIUI 13 geçtim geçmez olaydım, MIUI 13 - Android 12 uyumlu TWRP olmaz ise sanırım görmeyecek dosyaları. Bugün de görmemeye başladı.
Ha evet miui 13 sıkıntılı biraz twrp konusunda telefonun kendi bölümüne bakarak bulabilirsiniz ya da başka rom yükleyiniz a13 olan

Oyla:
Üst Alt